„Vilkmergės“ krepšininkės patyrė nesėkmę Rygoje

Baltijos šalių moterų krepšinio čempionate šeštadienį Ukmergės „Vilkmergės“ komanda išvykoje 61:68 (7:18, 23:24, 11:14, 20:12) nusileido Rygos „Stradina Universitate“ (Latvija) klubui.Rygos ekipa (8 pergalės ir 5 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima trečiąją vietą, o reguliarųjį sezoną baigęs Ukmergės klubas (6/8) yra penktas.

Ukmergiškės paralaimėjo varžovėms iš Rygos.<br> D.Lukštos nuotr.

2019-02-23 19:40

Latvės iniciatyvą perėmė nuo pat susitikimo pradžios. Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą, Ilze Gotfrida pataikė dvitaškį, du taškus įmetė Anna Buša, o Sindija Kudulė pataikė iš toli ir ketvirtį spurtu 9:0 užbaigusios šeimininkės įgijo dviženklę persvarą – 18:7.

„Vilkmergės“ šansai dar labiau susikomplikavo po ilgosios pertraukos. Arta Fridenberga pasižymėjo iš vidutinio nuotolio, I.Gotfrida pataikė iš toli ir į 12:2 spurtą pasileidęs Rygos klubas susikrovė triuškinamą pranašumą (52:32).

Sėkmingai ketvirtąjį kėlinį pradėjuos ukmergiškės nurėžė deficitą iki 10 taškų, tačiau latvės vėl sužaidė gerą atkarpą puolime ir pergalės iš rankų neišleido.

„Vilkmergės“ komandai šiame susitikime nepadėjo traumą patyrusi Gabrielė Šulskė.

„Stradina Universitate“: Ilze Gotfrida 18 (7/15 dvitaškiai), Anna Fridenberga 16 (4/8 tritaškiai), Dinija Pavelsonė 9 taškai.

„Vilkmergė“: Rasa Knyzaitė 13 (4/10 dvitaškiai), Klaudija Serkevičiūtė (0/5 tritaškiai) ir Evelina Šataitė (3/3 dvitaškiai) po 11, Aurelija Putramentaitė 10 (10 atk. kam.).