„Rytas“ turėjo vargo Alytuje, tačiau išnešė sveiką kailį

Antradienio vakarą LKL mūšyje Alytuje sunkią pergalę iškovojo Vilniaus „Ryto“ komanda, kuri svečiuose 84:77 (19:16, 24:23, 22:22, 19:16) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

Vilniaus komanda svečiuose nugalėjo alytiškius.<br> LKL nuotr.
 Vilniaus komanda svečiuose nugalėjo alytiškius.<br> LKL/BNS nuotr.

2019-03-26 17:54, atnaujinta 2019-03-26 20:35

Vilniečiai jau pirmajame kėlinyje buvo įgavę 9 taškų pranašumą (19:10), tačiau aikštės šeimininkai užbaigė ketvirtį pelnydami šešis taškus be atsako ir ištirpdė savo deficitą iki vieno metimo – 16:19.

Antrajame kėlinyje D.Needhamas smeigė du tritaškius, „Rytas“ spurtavo 13:4 ir vilniečių pranašumas išaugo iki 12 taškų (32:20). Tačiau kur kas geriau ketvirtį užbaigusi „Dzūkija“ panaikino dviženklį deficitą ir priartėjo prie svečių (39:43).

Nors „Dzūkija“ buvo sumažinusi atsilikimą ir iki minimumo (42:43), įpusėjus ketvirčiui „Ryto“ pranašumas ir vėl buvo dviženklis – 58:48. Nepaisant vilniečių pastangų pabėgti, prieš lemiamą ketvirtį „Dzūkija“ sugebėjo savo atsilikimą sumažinti ir vėl iki keturių taškų (61:65).

Ketvirtajame kėlinyje po D.Needhamo ir E.Bendžiaus tritaškių „Rytas“ dar kartą nutolo nuo varžovų – 73:65. Nors „Dzūkija“ varžovų paleisti neketino, po Roko Stipčevičiaus tritaškio vilniečiai įgijo ir dviženklį pranašumą – 84:73.

Nors dzūkai dar sumažino deficitą iki septynių taškų likus minutei (77:84), išsigelbėti aikštės šeimininkai nespėjo.

„Dzūkija“: Karemas Kanteris 17, Paulius Petrilevičius ir Elijah Brownas po 11, Egidijus Dimša ir Steponas Babrauskas po 8 taškus.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 19 , Derekas Needhamas 15 (5/5 trit.), Martynas Echodas 13 (6 atk kam.), Arnas Butkevičius (9 atk. kam.), Arciomas Parachouskis (8 atk. kam.) ir Rokas Stipčevičius (3/8 trit.) po 9 taškus.