Į kampą įspausta „Sūduva-Mantinga“ iškovojo pirmąją ketvirtfinalio serijos pergalę

„Sūdūva-Mantinga“ griebėsi paskutinio šiaudo ir iškovojo pirmąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio serijoje.

Marijampoliečiai iškovojo pergalę.<br> Suduva-mantinga.lt nuotr.

Mar 28, 2019, 10:33 PM, atnaujinta Mar 28, 2019, 10:35 PM

Aurimo Kiežos vedamas Marijampolės klubas ketvirtadienio vakarą namuose 93:76 (25:23, 21:16, 27:17, 20:20) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ ir dabar serijoje atsilieka rezultatu 1-2.

Marijampoliečiai rungtynėse nuo varžovų tolo po truputį. Pirmajame kėlinyje aiškaus „Sūduvos-Mantingos“ dominavimo nesijautė – šeimininkai ketvirtį laimėjo 25:23.

Visgi po dvidešimties žaidimo minučių Marijampolės klubo krepšininkai buvo jau kiek atitolę – į ilgąją pertrauką Ryčio Vaišvilos auklėtiniai patraukė turėdami 7 taškų pranašumą (46:39).

Po pertraukos „Sūduva-Mantinga“ dar padidino apsukas ir po trijų ketvirčių jau pirmavo 73:56. Lemiamame kėlinyje abi komandos sužaidė lygiai (20:20), tačiau per pirmąsias trisdešimt žaidimo minučių susikrauto pranašumo Marijampolės komandai užteko ir ji šventė gyvybiškai svarbią pergalę.

Rezultatyviausiai ir naudingiausiai šeimininkų gretose žaidė A. Kieža. Krepšininkas per 24 minutes pelnė 17 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud. met.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius bei taip surinko 27 naudingumo balus.

Svečių gretose efektyviausiai žaidė Rytis Pipiras, pelnęs 13 taškų (4/5 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud. met.), atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojęs ir perėmęs po 4 kamuolius bei užfiksavęs 23 balų naudingumą.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 17 (6 rez. perd., 27 naud. bal.), Justinas Jogminas (14 atk. kam., 25 naud. bal.) ir Aurimas Urbonas (6 rez. perd., 5 atk. kam.) po 14, Žygimantas Šimonis 11, Martynas Zigmantavičius ir Edvinas Jezukevičius po 10.

„Delikatesas“: Airidas Giedraitis 15, Rytis Pipiras 13 (7 rez. perd., 23 naud. bal.), Šarūnas Beniušis ir Šarūnas Valunta (5 atk. kam.) po 11.