Stebuklą sukūrusi „Clippers“ sugebėjo parklupdyti „Warriors“ žvaigždyną

Stebuklai Oklande: „Los Angeles Clippers“ sugebėjo panaikinti 31 taško deficitą ir parbloškė „Golden State Warriors“ krepšininkus – 135:131 (25:33, 25:40. 44:35, 41:23). Serijos rezultatas tapo lygus – 1-1.

Svečiai pademonstarvo kovingumą.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Apr 16, 2019, 8:57 AM, atnaujinta Apr 16, 2019, 10:55 AM

Pirmojo kėlinio metu „Warriors“ krepšininkai neteko kojos traumą patyrusio DeMarcuso Cousinso, tačiau tai nesutrukdė šeimininkams krautis solidaus pranašumo, kurie dar iki ilgosios pertraukos susikrovė solidžią 23 taškų persvarą – 73:50.

Vis dėlto tai negarantavo pergalės.

Antroje rungtynių dalyje uraganinį puolimą pademonstravusi „Clippers“ ekipa sugebėjo pavyti varžovus, o vėliau ir persverti rezultatą.

Lou Williamso ir italo Danilo Gallinari taiklūs metimai išlygino rezultatą, kuomet iki ketvirtojo kėlinio pabaigos buvo likę vos pusantros minutės.

Prasidėjus taškų lenktynėms, rezultatas svyravo tai vienos, tai kitos ekipos naudai.

Vis dėlto antroje rungtynių dalyje „Clippers“ pelnė net 85 taškus, o lemiamą progą išplėšti pratęsimą turėjęs „Warrior“ gynėjas Stephenas Curry atakavo netaikliai.

„Warriors“: Stephenas Curry 29, Kevinas Durantas 21, Kevonas Looney 19, Klay Thompsonas 17, Draymondas Greenas 14 (9 rez. perd.)
„Clippers“: Lou Williamsas 36 (11 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 25, Danilo Gallinari 24, Jamychalas Greenas 13, Landry Shametas 12.

Pirmadienio rungtynių rezultatai.

Rytų konferencija. 1/4 finalo.

„Philadelphia 76ers“ (3) – „Brooklyn Nets“ (6) 145:123 (34:28, 31:36, 51:23, 29:36). Serija 1-1.

Vakarų konferencija. 1/4 finalo.

„Golden State Warriors“ (1) – „Los Angeles Clippers“ (8) 131:135 (33:25, 40:25, 35:44, 23:41). Serija 1-1.

Gyvai: G. Landsbergio ir Europos Tarybos generalinės sekretorės komentarai