E. Ulanovas – apie pergalingą metimą: „Buvo visiškas gimdymas“

„Neįtikėtina. Buvo daug visokių kalbų, kad pralaimėjus nebebus kelio atgal. Smagu, laimėjome“, – kalbėjo vienas iš pagrindinių Kauno „žalgirio“ pergalės kalvių Edgaras Ulanovas.

Edgaras Ulanovas ketvirtadienio rungtynėse pelnė pergalingus taškus.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Edgaras Ulanovas ketvirtadienio rungtynėse pelnė pergalingus taškus.<br>G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

specialiai lrytas.lt iš Stambulo

Apr 19, 2019, 12:27 AM, atnaujinta Apr 19, 2019, 9:27 AM

Po trečiadienio treniruotės krepšininkas lrytas.lt teigė, kad pirmose rungtynėse nebuvo tikrasis žalgiriečių veidas ir žaidėjas buvo teisus. Praėjus 48 valandos po sutriuškinimo 33 taškais, „Žalgiris“ atsitiesė ir antrose Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynėse 82:80 palaužė Stambulo „Fenerbahce“ komandą.

Dabar serijos rezultatas tapo lygos 1-1 ir Kaune bus sužaistos bent dvejos rungtynės balandžio 23 ir 25 dienomis.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai vienu metu turėjo net 17 taškų pranašumą, tačiau iki ketvirtoje kėlinio pabaigos jį išbarstė ir leido Stambulo komandai išlyginti. Tuomet E.Ulanovas pelnė du taškus, kitoje atakoje Stambulo komanda suklydo ir žaisti liko vos kelios sekundės.

Vėliau buvo prasižengta prieš Leo Westermanną, šis pirmuoju bandymu buvo netaiklus, o antrąjį metimą specialiai pramėtė, kad pasibaigtų sekundės, per kurias „Fenerbahce“ jau nespėjo surengti rezultatyvios atakos.

„Žalgiris“ laimėjo 2 taškais ir būtent E.Ulanovo metimas tapo pergalingu.

„Buvo visiškas išgimdymas, po rungtynių kalbėjome, kad nesąmonė kažkokia. Kvadratiniame metre iš rankų į rankas perdavėme man kamuolį ir aš jį išmečiau. Realiai, tai – pasisekė“, – pergalingo metimo įspūdžiais dalinosi krepšininkas.

Tiesa, viskas galėjo baigtis ir kur kas blogiau, nes žalgiriečiai iššvaistė nemenką pranašumą ketvirtajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 9:22. Tačiau E.Ulanovas pripažino, kad vienu metu jie dėjo į krūmus.

„Gale kažkiek pritrūko drąsos, pradėjo saugoti rezultatą. Tačiau sudėjus visus gerus dalykus, jie nustelbia tą neigiamą ketvirtąjį kėlinį. Žaidėme labai fiziškai. Pavyko išlaikyti panašų jiems fizinio kontakto lygį. Jie yra labai patyrusi komanda ir kažkie už tas mūsų pražangas jie baudė.

Vienu metu dėjome į krūmus, dingo tas agresyvumas, su kuriuo susikūrėme pranašumą“, – pasakojo krepšininkas.

Dabar „Žalgirio“ komandos laukia net dvejos rungtynės Kaune, o Lietuvos čempionai bent jau kol kas perėmė namų aikštės pranašumą iš Stambulo klubo.

„Fenerbahce“ yra labai aukšto lygio komanda, puikiai sugrįžo į rungtynes. Galima sakyti per tris minutes sugeba sugrįžti jie. Po šito pralaimėjimo atvažiuos į Kauną ir tikrai bus velniškai sunku. Manau, kad ir aikštės pranašumas šiai dienai nieko nereiškia, nes matome kaip jie žaidžia. Aišku, kad namuose smagu žaisti, bet reikės parodyti kažką tokio, ką parodėme šiose rungtynėse“, – teigė E.Ulanovas.

Trečiąsias rungtynes Kauno „Žalgiris“ su Stambulo „Fenerbahce“ žais balandžio 23 dieną.