„Neptūnas“ dvikovoje su „Juventus“ pasiekė penktąją pergalę LKL iš eilės

[[ge:lrytas:lrytas:10119584]]

„Neptūnas“ įveikė „Juventus“ ekipą ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.<br> LKL/BNS nuotr.

Apr 25, 2019, 7:02 PM, atnaujinta Apr 28, 2019, 8:53 AM

Klaipėdos „Neptūnas“ siekia galutinai įsitvirtinti Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybių antrojoje vietoje. Klaipėdiečiai ketvirtadienį (balandžio 25 d.) namuose susitiko su pastaruoju metu taip pat gerą krepšinį demonstruojančiu Utenos klubu „Juventus“, įveikė svečius 101:87 (31:18, 18:25, 28:19, 24:25) ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Uostamiesčio atstovai šventė 25 pergales ir patyrė 7 pralaimėjimus. Uteniškių kraityje yra 14 pergalių ir 19 nesėkmių. „Juventus“ prieš tai laimėjo tris iš keturių paskutiniųjų savo dvikovų LKL.

Dvejas ankstesnes tarpusavio rungtynes laimėjo „Neptūnas“, įveikęs varžovus 81:70 (spalio mėnesį) ir 89:88 (vasarį).

Vieną pergalę 88:80 šventė ir „Juventus“ (gruodį).

Šia pergale klaipėdiečiai užsitikrino mažiausiai trečiąją vietą reguliariajame LKL sezone.

„Neptūną“ į pergalę vedė puikias rungtynes sužaidęs Gytis Masiulis, kuris pelnė 21 tašką (5/6 dvitaškiai), atkovojo 7 kamuolius ir surinko +29 naudingumo balus.

Prie pergalės svariai prisidėjo ir 17 taškų per 19 minučių surinkęs Deividas Gailius.

„Juventus“ gretose po 17 taškų pelnė Dovis Bičkauskis ir Arvydas Šikšnius. Pastarasis pataikė visus keturis mestus tritaškius.

Klaipėdiečiai susitikimą pradėjo spurtu 14:2 ir iškart įgavo dviženklį pranašumą. „Neptūnas“ po pirmųjų 10 minučių turėjo jau 13 taškų persvarą (31:18).

Nesuglumę „Juventus“ krepšininkai antrajame kėlinyje sugebėjo pasivyti varžovus ir sumažinti savo atsilikimą iki 4 taškų (40:44).

„Neptūnas“ sėkmingai pradėjo ir antrąją rungtynių dalį ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 15 taškų persvarą (77:62).

Uteniškiai ketvirtajame kėlinyje ginklų sudėti nesiruošė ir jį pradėjo spurtu 12:4 ir priartėjo iki 7 taškų (74:81).

Pavyzdinį puolimą demonstravę klaipėdiečiai, išsaugojo koncentraciją, o likus žaisti pustrečios minutės komandas ir vėl skyrė 13 taškų (94:81). Per likusį laiką „Juventus“ ekipai išsigelbėti nepavyko.

Gerai iš toli atakavęs „Neptūnas“ pataikė 11 tritaškių iš 21 (52 proc.). Pataikymu iš trijų taškų zonos skųstis negalėjo ir „Juventus“, kuri tai darė net taikliau ir iš 17 bandymų pataikė 10 (58 proc.).

Rezultatas:

„Neptūnas“ (25/7) – „Juventus“ (14/19) – 101:87 (31:18, 18:25, 28:19, 24:25).

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 21 (7 atk. kam.), Deividas Gailius 17, Osvaldas Olisevičius 12, Jerai Grantas ir Tomas Delininkaitis po 11, Paulius Dambrauskas 8, Laurynas Beliauskas 6, Džiugas Slavinskas 3, Simas Galdikas 2 taškai.

„Juventus“: Dovis Bičkauskis ir Arvydas Šikšnius po 17, Vaidas Čepukaitis 14, Tomas Dimša ir Martinas Gebenas po 11, Kennethas Gainesas ir Aleksandras Zacharovas po 6, Marius Runkauskas 5 taškai.