Dviejų pratęsimų trileryje „Raptors“ išgyveno tik K. Leonardo dėka

Kawhi Leonardo padarė viską, kad Toronto Raptors“ neatsidurtų beviltiškoje situacijoje. Sekmadienį trečiose NBA pirmenybių Rytų konferencijos finalo serijos akistatoje „Raptors“ krepšininkai po dviejų pratęsimų 118:112 (30:21, 28:30, 19:24, 19:21, 7:7, 15:9) palaužė „Milwaukee Bucks“ ekipą ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą iki 1:2. Pralaimėjimo atveju Kanados ekipa atsidurtų situacijoje, iš kurios nė vienai komandai nepavyktų išsikapstyti – pralaimint 0:3 laimėti seriją 4:3 Rytuose nepavyko nė vienam klubui.

„Raptors“ Rytų konferencijoje iškovojo pergalę prieš „Bucks“<br> Scanpix. com nuotr.
Daugiau nuotraukų (20)

2019-05-20 06:36, atnaujinta 2019-05-20 06:51

Antrajame pratęsime K.Leonardo pelnė 8 taškus ir tai padėjo „Raptors“ laimėti – 52-iejų karjeros žaistų minučių rekordą pasiekęs K.Leonardo pelnė 36 taškus, įskaitant svarbiausius metimus antrajame pratęsime.

Svečiai iš Milvokio šioje dvikovoje pirmavo tik du kartus: įmetę pirmuosius du taškųs ir per antrą pratęsimą 105:103.

Kanadiečiai sugebėjo sustabdyti „Bucks“ žvaigždę Giannį Antetekoumpo, kuris pelnė vos 12 taškų, tačiau vis dėlto pasiekė atkrintamųjų dvikovų atkovotų kamuolių rekordą: sugriebė 23 kamuolius.

Šeimininkai galėjo laimėti be pratęsimų, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje Pascalis Siakamas nepataikė dviejų baudų.

„Raptors“, iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 73 sekundes, pirmavo 96:91, tačiau viena taikli Erico Bledsoe bauda ir Malcolmo Brogdono dvitaškis priartino „Bucks“ per metimą.

Likus kovoti 7 sek. P.Siakamas, galėjo padidinti persvarą iki 4 taškų, tačiau prametė abi baudas.. O jau lemiamoje atakoje Khrisas Middletonas prametė, tačiau pats atsikovojo kamuolį ir išlygino rezultatą.

Per pirmąjį pratęsimą „Raptors“ ir vėl buvo pabėgęs 103:99, bet likus kovoti 14 sek. svečiai ir vėl išlygino rezultatą.

„Raptors“ išlkyginti Rytų konderencijos finalo seriją pralaimint 0:2 pavyko duk kartus, tačiau Kanados ekipa niekada nebuvo laimėjusi serijos, pralaimėjusi pirmuosius du mačus.

„Raptors“: Kawhi Leonardo 36 (11/25 met., 12/13 baud., 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Pascalis Siakamas 25 (11 atk. kam., 3 per. kam.), Normanas Powellas 19, Marcas Gasolis 16 (4/8 trit., 12 atk. kam., 7 rez. perd., 5 blk.), Kyle‘as Lowry 11.

„Bucks“: George‘as Hillas 24 (7/9 met., 7 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 20, Brookas Lopezas 16, Giannis Antetokounmpo 12 (5/16 met., 2/7 baud., 23 atk. kam., 7 rez. perd., 4 blk., 8 kl.), Ericas Bledsoe 11 (3/16 met.), Nikola Mirotičius 10 (3/11 met.).