Rungtynių „herojus“ S. Galdikas po pralaimėjimo žurnalistus vijo lauk: „Aš turiu pasirinkimą“

„Iš kur esate?“, – pirmasis Simo Galdiko klausimas žurnalistams, kurie norėjo paklausti krepšininko, kas įvyko 7-ąją pirmojo kėlinio minutę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse tarp Vilniaus „Ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“.

Simas Galdikas rungtynėse pasižymėjo ne pačiu gražiausiu poelgiu.<br>G.Šiupario nuotr.
 Simas Galdikas rungtynėse pasižymėjo ne pačiu gražiausiu poelgiu.<br>M.Ambrazo nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

May 24, 2019, 10:00 PM, atnaujinta May 24, 2019, 10:18 PM

Pirmojo kėlinio metu klaipėdiečių centras S.Galdikas po konflikto su priešininkų aukštaūgiu Martynu Echodu smogė varžovui galva į kaktą.

Teisėjai S.Galdikui skyrė diskvalifikacinę pražangą. Nesutikęs su arbitrų sprendimu technine pražanga buvo nubaustas ir „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis. Santykius su S.Galdiku puolęs aiškintis M.Echodas buvo nubaustas nesportine pražanga.

„Negaliu. Aš interviu duodu tik LKL žurnalistams. Kadangi jūs esate iš kitų žiniasklaidos priemonių, todėl negaliu. Aš turiu pasirinkimą“, – po rungtynių sunkiai tvardėsi S.Galdikas.

Veteranas Tomas Delininkaitis dar bandė raminti rūbinėje nepasitenkinimą reiškusius komandos draugus, kurie akivaizdžiai nebuvo nudžiugę žurnalistų vizitu. Tačiau S.Galdikas toliau tęsė savo monologą.

„Emocijos, esame velniškai pikti. Aš piktas ir ant savęs, ir komanda taip pat pikta. Mes pralaimėjome, todėl yra sunku. Prašome suprasti. Gal kitą dieną pakomentuosiu, bet šiandien ne“, – baigė S.Galdikas.

Vilniaus „Rytas“ penktadienio vakarą tiesiausiu keliu žengė LKL finalą, kuomet pranoko Klaipėdos „Neptūną“ – 83:70 (25:12, 24:15, 19:19, 15:24) . Serijoje iki dviejų pergalių „Rytas“ triumfavo 2-0.

„Neptūnas“ dėl trečiosios vietos kausis su Panevėžio „Lietkabeliu“, o „Rytas“ finale susitiks su Kauno „Žalgiriu“.