R. Kurtinaitis sezoną užbaigė skaudžiai: „Chimki“ trečią kartą beviltiškai pralaimėjo CSKA

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ klubas trečią kartą suklupo VTB Vieningos lygos finale 62:80 (14:18, 14:25, 19:19, 15:18) prieš Masvkos CSKA krepšininkus. CSKA seriją iki trijų pergalių laimėjo sausai 3-0 ir pasidabino aukso medaliais.

Rimas Kurtinaitis<br>J.Stacevičiaus nuotr.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis<br>„Vtb-league.com“ nuotr.
Rimas Kurtinaitis<br>Twitter nuotr.
Rimas Kurtinaitis<br>bckhinki.com nuotr.
Rimas Kurtinaitis<br>Khimkibasket nuotr.
Rimas Kurtinaitis<br>vk.com/khimkibasket
Daugiau nuotraukų (14)

Jun 10, 2019, 9:07 PM

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, tačiau R.Kurtinaičio žaidėjams sunkiai sekėsi rinkti taškus ir po pirmojo kėlinio „Chimki“ turėjo keturių taškų deficitą – 14:18.

CSKA savo galią pradėjo demonstruoti antrajame ketvirtyje, kai „Chimki“ deficitas šoktelėjo į neregėtas aukštumas – 28:43.

Antroje rungtynių dalyje CSKA išlaikė turėtą pranašumą ir aštuntą kartą iš eilės triumfavo VTB lygoje.

„Chimki“ trečią sezoną iš eilės pasipuošė sidabro medaliais. Antroji vieta VTB lygoje „Chimki“ klubui leis kitame sezone varžytis Eurolygoje.

Praėjusią savaitę pasirodė informacija, kad klubo vadovai R.Kurtinaitį prie ekipos vairo nori matyti ir kitą sezoną.