Serbijos lygos finalo serijoje iniciatyvą vėl perėmė „Crvena zvezda“

Belgrado „Crvena zvezda“ klubas namuose šeštadienį susitiko su Serbijos sostinės kita komanda „Partizan“ ir laimėjo atkaklų mūšį rezultatu 96:90 (22:18, 26:27, 20:19, 28:26). Tai buvo šios šalies čempionato finalo trečiosios rungtynės.

Serbijos lygos finale grumiasi amžini priešai Belgrado „Crvena zvezda“ ir „Partizan“ klubai.<br> kkcrvenazvezda.rs nuotr.

2019-06-15 22:37, atnaujinta 2019-06-20 06:09

Serijoje iki trijų pergalių „Crvena zvezda“ dabar vėl pirmauja 2:1.

„Žvaigždės“ po reguliariojo sezono užėmė pirmąją vietą čempionato A grupėje, o „partizanai“ buvo pirmieji B grupėje.

Anksčiau finalo serijoje abu amžini konkurentai pasidalino po pergalę – „Crvena zvezda“ laimėjo 98:94, o „Partizan“ pasiekė revanšą 73:72.

Ketvirtoji serijos dvikova vyks „Partizan“ aikštėje birželio 17 d.

Rezultatas:

„Crvena zvezda“ (1A) – „Partizan“ (1B) – 96:90 (22:18, 26:27, 20:19, 28:26), – serija 2-1.

„Crvena zvezda“: Billy Baronas 25, Dejanas Davidovacas 17, Mouhammadas Faye ir Michaelas Ojo po 11, Branko Lazičius ir Kelvinas Creswellas-Riversas po 8, Filipas Čovičius 7, Boriša Simaničius 5, Dušanas Rističius 4 taškai.

„Partizan“: Vanja Marinkovičius 21, Alexanderis Renfroe 18, Ognjenas Jaramazas 15, Marcusas Tayloras 14, Nikola Jankovičius 11, Novica Veličkovičius 5, Stefanas Jankovičius ir Džordže Gagičius po 3 taškus.