Ketvirtajame kėlinyje neįtikėtinai puolusi „Fenerbahce“ finalą nukėlė lemiamam mūšiui

Turkijos krepšinio lygos finale prireiks lemiamų rungtynių. Stambulo „Fenerbahce“ išgelbėjo sezoną, kuomet namuose parklupdė Stambulo „Anadolu Efes“ 85:69 (17:14, 21:22, 15:16, 32:17). Finalo serija iki keturių pergalių tapo lygi – 3-3.

"Fenerbahce" išgelbėjo finalo seriją.<br>G.Bitvinsko nuotr.
"Fenerbahce" išgelbėjo finalo seriją.<br>AFP/Scanpix nuotr.
"Fenerbahce" išgelbėjo finalo seriją.<br>Twitter nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Jun 19, 2019, 9:49 PM, atnaujinta Jun 19, 2019, 9:56 PM

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie diktavo rungtynių tempą, tačiau atsiplėšti nepavyko.

Ilgą rungtynių dalį komandos keitėsi sėkmingais momentais, todėl kova vyko taškas į tašką.

Visgi trečiojo kėlinio pabaigoje „Fenerbahce“ krepšininkai sugebėjo įjungti papildomą pavarą ir savų sirgalių palaikomi pradėjo didinti pranašumą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje tritaškį smeigęs Marko Guduričius padidino komandos pranašumą iki rekordinio 14 taškų ir palaidojo „Anadolu Efes“ viltis – 66:52.

Vien ketvirtajame kėlinyje „Fenerbahce“ žaidėjai pelnė net 32 taškus.

Rungtynių pabaigoje šeimininkai išlaikė pranašumą ir šventė trečiąją pergalę. Serijoje prireiks septintųjų rungtynių.

„Fenerbahce“: Marko Guduričius 21 (5/7 trit.), Nicolo Melli 14, Bobby Dixonas (7 atk. kam.) ir Kostas Sloukas (3/5 trit., 8 rez perd.) po 11, Nikola Kaliničius (2/7 trit.) ir Melihas Mahmutoglu po 10.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 16 (6/6 dvit., 1/7 trit.), Krunoslavas Simonas ir Vasilije Micičius (1/7 trit.) po 12, Bryantas Dunstonas 11.