Baltijos taurės turnyre Lietuvos jauniai iškovojo antrąją pergalę

Kaune vykstančiame jaunių vaikinų Baltijos taurės turnyre dar vieną pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė. Tomo Gaidamavičiaus aukėltiniai 66:52 (12:13, 10:13, 25:11, 19:13) įveikė Latvijos rinktinę.

Lietuviai nugalėjo bendraamžius iš Latvijos.<br> L.Žemgulio nuotr.

Jul 16, 2019, 10:37 PM

Pirmoje susitikimo dalyje lietuviai strigo ir nerezultatyviose rungtynėse turėjo keturių taškų deficitą (22:26).

Aikštelės šeimininkų žaidimas pagerėjo po didžiosios pertraukos, kai aštuoniolikmečiai laimėjo trečią kėlinį 14-os taškų skirtumu ir kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo lemiamas lūžis rungtynėse.

Lietuva U18: Ąžuolas Tubelis 16 tšk., Erikas Jarmolajevas 10 tšk., Adomas Sidarevičius 7 tšk., Gytis Mačionis, Adas Šimonis ir Modestas Kancleris po 6 tšk.

Latvija U18: Jekabs Beks 13 tšk., Kristaps Kilps 10 tšk., Valters Vucins 6 tšk.

Kitose turnyro rungtynėse Turkijos rinktinė 76:60 įveikė Estijos krepšininkus, o vakar – 88:66 Latvijos ekipą. Būtent su turkais trečiadienį lietuviai baigs Baltijos taurės turnyrą, rungtynių pradžia 14 valandą 15 minučių.