Pasiruošimas pasaulio čempionatui įsibėgėja: turkai palaužė Afrikos čempionų gynybą

Turkijos krepšinio rinktinė Prancūzijos mieste Po laimėjo dar vienas draugiškas rungtynes. Turkai antradienį pranoko Afrikos čempionę Tuniso ekipą 64:54.

F.Korkmazas pelnė 14 taškų.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Aug 6, 2019, 10:13 PM, atnaujinta Aug 6, 2019, 10:14 PM

Nors „12 milžinų“ nugalėjo dviženkliu skirtumu, varžovai jiems sukėlė nemažai problemų. Ypač antrajame kėlinyje, per kurį turkai pelnė vos 4 taškus (tunisiečiai kėlinį laimėjo 12:4). Vis dėlto trečiojo kėlinio pabaigoje Turkijos krepšininkams pavyko pralaužti Tuniso komandos gynybą ir įgyti didesnę persvarą.

Abiejose komandose rezultatyviausiai žaidė NBA klubų krepšininkai. Tunisietis Salahas Mejri pelnė 19 taškų, turkas Furkanas Korkmazas – 14 taškų.

Abi komandos žaidė be natūralizuotų amerikiečių. Į Tuniso rinktinę dar neatvyko Michaelas Rollas, į Turkijos rinktinę – Scottie Wilbekinas. Turkams kol kas neatstovavo ir vos prieš kelias dienas prie komandos prisidėjęs Ersanas Ilyasova.

Beje, Tuniso rinktinėje kol kas treniruojasi ir antradienį buvo registruoti 14 krepšininkų. Net 11 iš jų žaidžia Tuniso klubuose. Kitose šalyse rungtyniauja tik S.Mejri (praėjusį sezoną atstovavo „Dallas Mavericks“), Makremas Ben Romdhane‘as ir Omaras Abada (jiedu kartu žaidė Prancūzijos antrosios lygos „St.Chamond“ komandoje).

Trečiadienį tunisiečiai Tulūzoje susitiks su Prancūzijos rinktine. Prancūzai pirmadienį žaidė su turkais ir jiems pralaimėjo 69:74.

TurkijaTunisas 64:54. F.Korkmazas 14, Y.Arslanas 10, J.Birsenas 9, C.Osmanas 6, ... D.Balbay 0, 0/4 metimų/ S.Mejri 19, M.Ben Romdhane‘as 9, O.Abada 7.