Prancūzai likvidavo didžiulį deficitą ir parklupdė Naujosios Zelandijos rinktinę

Prancūzijos krepšinio rinktinė draugiško turnyro Kinijoje rungtynėse šeštadienį rezultatu 95:81 (19:19, 23:24, 32:13, 21:25) įveikė Naujosios Zelandijos komandą. Antrajame kėlinyje Naujoji Zelandija turėjo net 16 taškų persvarą, bet jos neišsaugojo.

Nando De Colo buvo rezultatyviausias Prancūzijos rinktinės gretose.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2019-08-24 21:19, atnaujinta 2019-08-25 09:22

Prancūzijos krepšininkai spurtavo ir dar prieš ilgąją pertrauką beveik pasivijo varžovus – 43:42.

Trečiajame ketvirtyje prancūzai visiškai perėmė iniciatyvą ir po 30 min. žaidimo jau patys pirmavo 18 taškų skirtumu – 74:56.

Prancūzijos rinktinei Nando De Colo pelnė 19 taškų, Frankas Ntilikina ir Rudy Gobertas – po 12.

Naujosios Zelandijos ekipoje išsiskyrė Corey Websteris ir Tohi Smithas-Milneris (po 11 tšk.) bei Tomas Abercrombie (10 tšk.).

Prancūzijos rinktinė pasaulio čempionato G grupėje žais su Dominikos Respublika, Jordanija ir Vokietija.

Naujosios Zelandijos varžovės F grupėje bus Brazilija, Graikija ir Juodkalnija.