Po sunkios „Žalgirio“ pergalės – aštri Š. Jasikevičiaus kritika žaidėjams

„Manau, kad negalime būti patenkinti šiomis rungtynėmis. Nereikia meluoti, jos tikrai nepavyko. Atsinešimas buvo prastas, detalių išpildymas buvo katastrofinis“, – po draugiško turnyro Turkijoje pabaigos kalbėjo Kauno „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius.

Š.Jasikevičius pažėrė kritikos žaidėjams.<br>Zalgiris.lt nuotr.

Sep 15, 2019, 5:26 PM, atnaujinta Sep 15, 2019, 5:27 PM

Visą savaitę Turkijoje viešinti Kauno „Žalgirio“ komanda „Gloria Cup“ turnyrą užbaigė pergale 100:95 (19:25, 32:25, 22:31, 27:14) prieš Bursos „Tofaš“ krepšininkus.

Tačiau Š.Jasikevičiaus veide nerimo po varžybų buvo gerokai daugiau nei teigiamų emocijų.

„Jeigu žaidėjams antrą savaitę rodome tuos pačius vaizdo įrašus ir nėra progreso, tai tas mane kažkiek nuteikia gąsdinančiai. Juk varžovai per tris kėlinius mums įmetė 81 taškus.

Iš pozityvios pusės, tai taip, ketvirtame kėlinyje juos sustabdėme, tačiau visumoje rungtynės nepavyko“, – kalbėjo „Žalgirio“ strategas.

Lietuvos čempionų treneris įvertino ir jaunųjų žaidėjų pasirodymą viso pasiruošimo sezonui ciklo metu: „Nebus taip, kad visi išnaudotų gerai savo progas. Todėl vieni eina toliau, o kiti krenta į žemesnį lygį.“