Pranašumą jautęs „Lietkabelis“ leido prieniškiams išvengti sutriuškinimo

[[ge:lrytas:lrytas:11905613]]

„Lietkabelis“ geriau pasirengė sezonui ir iškovojo pergalę.<br>K.Kavolėlio nuotr.

Sep 21, 2019, 7:58 PM, atnaujinta Sep 21, 2019, 9:51 PM

Panevėžio „Lietkabelis“ šeštadienį prisijungė prie komandų, kurios LKL sezoną pradėjo prognozuota pergale namuose. Panevėžiečiai savo aikštėje įveikė Prienų „CBet“ ekipą 74:61 (14:14, 22:16, 19:11, 19:20).

Trečiajame kėlinyje komandas skyrė daugiau nei dvidešimt taškų.

Naudingiausias „Lietkabelio“ gretose buvo centras Martynas Sajus, pelnęs 12 taškų, atkovojęs tiek pat kamuolių ir surinkęs 25 naudingumo balus.

Prienų komanda pataikė tik 3 iš 17 tritaškių.

Prieniškiai pelnė pirmuosius taškus ir beveik visą pirmąjį kėlinį buvo žingsneliu priekyje, bet pirmasis ketvirtis baigėsi lygiai – 14:14.

Antrąjį kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo spurtu 6:0 ir ėmė tolti – 25:17, 30:21. Po dviejų kėlinių šeimininkai turėjo šešių taškų persvarą – 36:30.

Mačo baigtis buvo nulemta trečiojo kėlinio pradžioje, kai „Lietkabelis“ per tris minutes spurtavo 12:0 ir nutolo 48:30. Kėlinio viduryje skirtumas buvo peršokęs 20 taškų (53:32), bet antroje pusėje svečiai kiek priartėjo – 55:41.

Ketvirtajam kėlinyje po Karolio Guščiko dvitaškio su bauda buvo sumažinęs skirtumą iki vienženklio (61:52), bet „Lietkabelis“ daugiau neatsipalaidavo ir pataikęs kelis tritaškius ramiai laimėjo.

„Lietkabelis“: Martynas Sajus 12 (12 atk.kam.), Tomas Dimša 11, Željko Šakičius 10.

„CBet“: Skylaras Spenceris 10, Regimantas Miniotas ir Vaidas Čepukaitis po 9.