„Clipers“ pergalę prieš australus nukalė ir buvęs žalgirietis

NBA vyksta ikisezoninės klubų akistatos, kurios savo pasirengimą šlifuoja ne tik NBA turnyro kontūruose, tačiau ir įvairiose pasaulio šalyse. Sunkią pergalę iškovojo „Los Angeles Clippers“, kuri savo žiūrovų akivaizdoje 118:100 (18:24, 29:27, 43:20, 28:29) nugalėjo Melburno „United“ komandą.

Derrickas Waltonas<br> AFP/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Oct 14, 2019, 7:03 AM, atnaujinta Oct 14, 2019, 7:04 AM

Du kėlinius australai gadino nervus šeimininkams, tačiau jau trečiame „Clippers“ parodė tikrąją jėgą, laimėjo atkarpą 15:1 ir galiausiai jau prieš lemiamą ketvirtį turėjo beveik 20 taškų pranašumą – 90:71.

Nors per paskutines 12 minučių „United“ ir sumažino atsilikimą iki 94:106, bet daugiau sukurti intrigos australai nesugebėjo.

Los Andželo klubas šį kartą vertėsi be savo žvaigždžių Kawhi Leonardo ir Paulo George‘o. Puikiai minutes išnaudojo buvęs žalgirietis Derrickas Waltonas.

Gynėjas per 19 minučių pelnė 14 taškų (5/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„United“: Melo Trimble‘as 22 (6 rez. perd.), Shawnas Longas 17, Chrisas Gouldingas 16 (1/9 tritaškių), Jo Lualas-Acuilas 9. „Clippers“: Montrezlas Harrellas 22, Lou Williamsas 16 (0/5 tritaškių), Jerome‘as Robinsonas 15, Derrickas Waltonas 14, Patrickas Beverley 11.

Kitose ikisezoninėse rungtynėse „New Orleans Pelicans“ ekipa išvykoje 123:114 (16:27, 40:39, 35:16, 32:32) nugalėjo „San Antonio Spurs“, o antrąjį kėlinį net 9:37 pralaimėjusi „Cleveland Cavaliers“ buvo sutriuškinta „Boston Celtics“ net 72:118 (17:22, 9:37, 17:27, 29:32).