Metimas – šedevras: pergalingi taškai, išleidus kamuolį su sirena iš savo aikštės pusės

Ispanų Badalonos „Joventut“ ekipos gynėjas Klemenas Prepeličius trečiadienį tapo savo ekipos herojumi. Jo su sirena sviestas iš savo aikštės pusės kamuolys skrodė tinklelį, o „Joventut“ Europos taurėje 85:82 (19:22, 17:16, 24:23, 25:21) tokiu neįtikėtinu būdu palaužė grupėje be pralaimėjimų žengusią Stambulo „Darussafaka“.

K.Prepeličiaus metimas<br> youtube.com

Oct 17, 2019, 6:59 AM, atnaujinta Oct 17, 2019, 7:20 AM

Likus kovoti 9 sek. „Darussafaka“ turėjo kamuolį savo rankose ir Gary Browne‘as nusprendė atakuoti iš toli, tačiau nepataikė. Atsikovojus ispanams kamuolį buvo likusios 2,5 sek., o jį turėjęs Luke‘as Harangody atidavė galimybę pabandyti laimę K.Prepeličiui.

Šis per 1,1 sek. susirado galimybę išmesti kamuolį – kai jis skriejo, jau nuaidėjo sirena, kad baigėsi ketvirtasis kėlinys.

Jei kamuolys nebūtų įkritęs, klubai būtų turėję žaisti pratęsimą. Tačiau turkų siaubui metimas buvo tikslus.

Įdomu tai, kad iki tol slovėnas žaidė prastą mačą, „iš žaidimo“ buvo pataikęs vos vieną metimą iš devynių bei prametęs visus keturis tritaškius.

K.Prepeličius rungtynėse per 23 minutes pelnė 11 taškų (1/5 dvit., 1/5 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

„Joventut“ ir „Darussafaka“ C grupėje dabar turi po 2 laimėjimus ir 1 nesėkmę ir užima pirmąsias dvi vietas.