Emocijų ir techninių pražangų nestokojusiame mače „Rockets“ buvo nugalėtoja

NBA čempionate trečiadieni pergale džiaugėsi „Houston Rockets“ (8/3) klubas, namie 102:93 (31:15, 18:22, 25:31, 28:25) sugebėjęs šiaip ne taip palaužti „Los Angeles Clippers“ (7/4). Tris kėlinius pirmavę šeimininkai stabtelėjo lemiamame, kai rezultatas tapo lygus 75:75, o po Kawhi Leonardo tritaškio su pražanga „Clippers“ net buvo išsiveržęs į priekį 84:8. Tačiau „Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas tuoj pat viską sustatė sudėliojo į vietas – jo pastangų dėka skirtumas tarp ekipų išaugo iki 95:88.

„Rockets“ su Jamesu Hardenu įveikė „Clippers“<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Nov 14, 2019, 7:34 AM, atnaujinta Nov 14, 2019, 9:01 AM

Maža to, „Clippers“ dar ir gavo tris technines pražangas už aikštėje įsiplieskusias emocijas – buvo net išvarytas svečių treneris Docas Riversas. Vienas iš tų žmonių, kuris prašė teisėjų išprašyti nervų nelaikantį strategą, buvo D.Riverso sūnus Austinas, atstovaujantis „Rockets“

„Arbitrai tiesiog blogai viską suprato, tai buvo jų klaida. Jiems paaiškinau jų klaidas ir jie sutiko. Tada nutariau imti minutės pertraukėlę, o jie man už tai skyrė techninę pražangą“, – teigė strategas.

„Rockets“ į pergalę vedęs J.Hardenas per 44 minutės įmetė 47 taškus (5/13 dvitaškių, 7/13 tritaškių, 16/17 baudų metimų), atkovojo ir prarado po 6 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

J.Hardenui tai jau buvo 70-osios karjeros rungtynės, kuriose jis pelnė bent 40 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Iki šiol tokiu pasiekimu galėjo girtis tik legendiniai Michaelas Jordanas bei Oscaras Robertsonas.

„Rockets“ žvaigždė šiuo metu taip pat vidutiniškai renka po 38,2 taško, o vienintelis žaidėjas NBA istorijoje, kuris visą sezoną išlaikė 38 taškų vidurkį buvo Wiltas Chamberlainas.

Varžovų lyderis K.Leonardas šį kartą per 41 minutę įsūdė 26 taškus (7/15 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 3/5 baudų metimų), atsikovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir padarė 4 klaidas.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 26 (12 atk. kam., 7 rez. perd., 3/9 tritaškių), Lou Williamsas 20 (7 atk. kam., 1/5 tritaškių), JaMychalas Greenas 14 (14 atk. kam.), Maurice‘as Harklessas 9.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 47 (7/13 tritaškių, 6 atk. kam., 7 rez. perd.), Russellas Westbrookas 17 (6/20 metimų), Clintas Capela 12 (20 atk. kam., 6/7 dvitaškių), Benas McLemore‘as 8 (2/8 tritaškių, 5 atk. kam.).