„Barcelona“ sustabdė pergalingą „Panathinaikos“ žygį Eurolygoje

[[ge:lrytas:lrytas:12908571]]

"Panathinaikos" ekipa nepralaimi keturis mačus iš eilės<br>G.Bitvinsko nuotr.

2019-12-13 21:39, atnaujinta 2019-12-14 00:33

Penktadienį Eurolygoje buvo žaidžiami keturi mačai ir bene karščiausioje akistatoje santykius aiškinasi du turnyro lyderiai: „Barcelona“ ir Atėnų „Panathinaikos“. Katalonų komanda su 9 pergalėmis iki penktadienio žengė trečioje vietoje, praėjusiame turi įveikusi Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „Chimiki“ 102:94. „Panathinaikos“ buvo laimėjęs keturis mačus iš eilės, o praėjusią savaitę palaužė aršiausią savo konkurentą Graikijoje Pirėjo „Olympiakos“ po pratęsimo 99:93. Tačiau šįkart graikams nepavyko išnešti sveiko kailio: „Barcelona“ namie 98:86 (28:23, 27:24, 16:18, 27:21) palaužė „Panathinaikos“.

Nors ir nė karto nepirmavo, graikai gana intensyviai alsavo šeimininkams į nugaras iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio, bet tuomet „Barca“ spurtavo 7:0 ir susikovė dviženklį pranašumą bei sudėjo visus taškus.

Dar vieną solidų mačą sužaidė Nikola Mirotičius. Aukštaūgis graikams taip ir liko neįmenama mįsle, įmetęs 23 taškus, atkovojęs 7 kamuolius bei surinkęs 30 naudingumo balų.

Graikų gretose vėl solidžiu dvigubu dubliu išsiskyrė Nickas Calathesas. Gynėjas pelnė 13 taškų, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų bei atkovojo penkis kamuolius.

Rezultatyviau už jį PAO gretose žaidė tik 19 taškų įmetęs Jimmeris Fredette'as.

Barselonos komanda nutraukė keturių „Panathinaikos“ pergalių seriją. Beje, Rickui Pitino tai buvo pirmasis pralaimėjimas po to, kai šis specialistas sugrįžo prie Atėnų komandos vairo.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 23 (7 atk. kam.), Malcolmas Delaney 17 (5/8 tritaškių), Brandonas Daviesas 12 (6 atk. kam.), Ante Tomičius 9.

„Panathinaikos“: Jimmeris Fredette‘as 19, Nickas Calathesas 13 (13 rez. perd., 5 atk. kam.), DeShaunas Thomasas 12, Tyrese‘as Rice‘as ir Ioannis Papapetrou po 10.