Atkaklioje akistatoje „CBet“ panaikino didžiulį deficitą ir parklupdė „Pieno žvaigždes“

[[ge:lrytas:lrytas:13319136]]

Prienų krepšininkų pasitarimas.<br> LKL/BNS nuotr.
Pasvalio komandos treneris Gediminas Petrauskas atidžiai stebi įvykius aikštėje.<br> LKL/BNS nuotr.

Jan 19, 2020, 5:01 PM, atnaujinta Jan 20, 2020, 10:44 AM

LKL pirmenybėse sekmadienį Prienų „Cbet“ komanda namuose priėmė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą ir iškovojo pergalę 67:65 (15:19, 12:20, 17:19, 23:7). Tai buvo LKL čempionato 19-ojo turo akistata. Prieniškių kraityje yra 9 pergalės ir 10 pralaimėjimų, o pasvaliečiai šventė 5 laimėjimus ir patyrė 14 nesėkmių.

Ankstesniame ture „CBet“ ekipa svečiuose nugalėjo Alytaus Dzūkiją“ (68:61), o „Pieno žvaigždės“ išvykoje nusileido „Šiauliams“ (84:97).

Šio LKL sezono pirmąsias dvi dvikovas taip pat laimėjo Prienų klubas (71:63 ir 81:79).

Pastarųjų devynių tarpusavio mačų balansas yra 5:4.

Prieniškius į pergalę vedė lemiamu metu lyderio vaidmens ėmęsis Arnas Velička, kuris surinko 13 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje 15 taškų pelnė ir 9 kamuolius atkovojo Paulius Petrilevičius.

Per paskutines keturias pirmojo kėlinio minutes vos du taškus pelnę prieniškiai po pirmojo ketvirčio atsiliko 15:19.

„CBet“ ekipos visi 11 bandymų pasižymėti iš toli pirmojoje rungtynių dalyje buvo nesėkmingi, o puikiai po krepšiu rungtyniavę pasvaliečiai po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 39:27.

Po ilgosios pertraukos „Pieno žvaigždės“ ir toliau šeimininkavo Prienuose ir pabėgo dar labiau (51:34).

Vis dėlto „CBet“ ekipa ketvirtajame kėlinyje spurtavo 16:2 ir likus žaisti kiek daugiau negu pusantros minutės „CBet“ jau pirmavo (66:65).

Likus žaisti 18 sekundžių Donatas Sabeckis perėmė kamuolį, o pataikęs vieną baudos metimą aikštės šeimininkų pranašumą padidino iki dviejų taškų (67:65).

Lemiama „Pieno žvaigždžių“ ekipos ataka buvo nesėkminga, kuri lėmė „CBet“ ekipos pergalę.

Rezultatas:

„Cbet“ (9/10) – „Pieno žvaigždės“ (5/14) – 67:65 (15:19, 12:20, 17:19, 23:7).

„CBet“: Arnas Velička (8 atk. kam.) ir Regimantas Miniotas po 13, Martynas Varnas, Laurynas Birutis (9 atk. kam.) ir Karolis Guščikas (10 atk. kam.) po 8, Donatas Sabeckis 7 (6 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 6, Lukas Uleckas ir Mindaugas Lukauskis po 2 taškus.

„Pieno žvaigždės“: Paulius Petrilevičius 15 (9 atk. kam.), Miha Lapornikas ir Mike'as Bruesewtizas po 11, Arvydas Šikšnius 10, Trevoras Thompsonas 8, Laimonas Kisielius ir Dominykas Domarkas po 4, Johnas Gillonas 2 taškai.