J. Valančiūnas nuo suolo stebėjo dramatišką „Grizzlies“ rungtynių pabaigą Sakramente

Jonas Valančiūnas pagirtinai kovojo po krepšiu, tačiau „Sacramento Kings“ (21/33) tandemas ketvirtadienį atvedė šeimininkus pergalės link.

Jonas Valančiūnas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 21, 2020, 7:42 AM, atnaujinta Feb 21, 2020, 7:52 AM

Memphis Grizzlies“ (28/26) NBA lygos išvykos rungtynėse pralaimėjo „Kings“ – 125:129 (35:37, 26:33, 29:27, 35:32).

Rezultatyvų mačą geriau pradėjo „Kings“, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje jėgos išsilygino – 35:37.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išliko panašus, tačiau šeimininkai vis dar kontroliavo rungtynes.

Iki lemiamo ketvirčio pabaigos likus 3 min. De’Anthony Meltonas sumažino „Grizzlies“ deficitą iki minimumo – 111:112.

Vis dėlto „Kings“ atsakė spurtu 10:2, kuris, atrodė, jau palauš svečius, tačiau šie dar kartą sumažino skirtumą iki vieno taško – 124:125.

Iki rungtynių pabaigos likus 6,6 sek. „Kings“ gynėjas Buddy Hieldas sumetė dvi baudas, taip atitolindamas šeimininkų komandą (127:124), kuri jau kitoje atakoje ėmėsi pražangų taktikos.

Ja Morantas pataikė vieną baudą, o kamuolį savo aikštės pusėje atkovojo „Kings“ žaidėjai, kurie šventė dramatišką pergalę.

27-erių 212 cm ūgio J.Valančiūnas aikštėje praleido 20 min., per jas pelnė 8 taškus (3/6 met.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Grizzlies“: De'Anthony Meltonas 24, Ja Morantas 19, Tyusas Jonesas ir Jarenas Jacksonas – po 16, Kyle'as Andersonas 12, Joshas Jacksonas 11.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 32 (7/11 trit.), De'Aaronas Foxas 26, Buddy Hieldas 20, Kentas Bazemore'as 18.