„Pacers“ be D. Sabonio ir naujo lyderio pralaimėjo akistatą dėl 4-osios vietos Rytuose

Orlando burbule vykstančiame NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį Domanto Sabonio klubas „Indiana Pacers“ (43 pergalės ir 28 pralaimėjimai) 92:114 (19:23, 29:25, 23:37, 21:29) pralaimėjo koją kojon žengusiems „Miami Heat“ (44/27) krepšininkams, kurie įsitvirtino 4-ojoje vietoje.

T.J.Warrenas (kairėje) pralaimėjo akistatas J.Buttleriui.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Aug 11, 2020, 8:18 AM, atnaujinta Aug 11, 2020, 9:13 AM

D.Sabonis nerungtyniauja dėl kojos traumos, o „Pacers“ lyderiu sezono atnaujinime tapęs T.J.Warrenas susidūrė su kieta varžovų gynyba ir nebuvo toks rezultatyvus, kaip įprastai. Iki šio mačo po 34,2 taško burbule rinkęs T.J.Warrenas pelnė tik 12 taškų.

Rezultatyviausiai žaidęs „Pacers“ krepšininkas Victoras Oladipo surinko po 14 taškų.

„Heat“ ekipoje pasižymėjo Jimmy Butleris, kuris pelnė 19 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Po dviejų kėlinių gynybinėse rungtynėse rezultatas buvo lygus (48:48), o „Heat“ spurtavo trečiajame ir įgijo 14 taškų pranašumą (73:59). Ketvirtajame kėlinyje nugalėtojai jau buvo aiškūs, o skirtumas pasiekė 20 taškų.

„Pacers“: Victoras Oladipo 14, T.J.Warrenas ir Malcolmas Brogdonas po 12.

„Heat“: Jimmy Butleris 19 (11 atk. kam.), Derrickas Jonesas 18, Duncanas Robinsonas ir Jae Crowderis (8 atk. kam.) po 14, Goranas Dragičius 11.