„Perlas“ nesulaikė D. Lavrinovičiaus, tačiau iškovojo pergalę

NKL sezonui besirengianti Vilniaus „Perlo“ komanda sėkmingai dalyvauja Sostinės krepšinio lygos Rudens taurėje, kurioje pasiekė finalą. Edvino Justos auklėtiniai pusfinalyje 88:77 (35:29, 25:15, 13:24, 15:9) įveikė įspūdingai rungtyniavusio Darjušo Lavrinovičiaus vedamą „Sporto namų“ ekipą.

Darjušas Lavrinovičius<br>G.Šiupario nuotr.
Broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai<br>NKL/D.Lukšos nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Sep 29, 2020, 10:26 AM

Nugalėtojų gretose praėjusį sezoną Molėtų „Ežerūne“ žaidęs Justas Šukelis buvo arti dvigubo dublio – 17 taškų (8/10 dvit., 1/1 baudos), 9 atkovoti kamuoliai ir 24 naudingumo balai. 16 taškų pridėjo Adas Šimonis, 15 – Jokūbas Rubinas.

Pralaimėjusių gretose nesustabdomai žaidęs D.Lavrinovičius per 29,5 minutės pelnė 31 tašką (12/16 dvit., 1/3 trit., 4/6 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, dukart suklydo ir triskart prasižengė, išprovokavo 8 pražangas bei surinko 39 naudingumo balus.

Darjušas artėjantį sezoną rungtyniaus Šakių „Vyčio“ komandoje, o „Sporto namų“ gretose buvo dar du krepšininkai, vilkėsiantys Suvalkijos ekipos marškinėlius.

Kšištofas Lavrinovičius per 25 minutes įmetė 6 taškus (0/1 dvit., 0/2 trit., 6/8 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 metimus, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 10 naudingumo balų.

Deividas Kumelis per 24 minutes pridėjo 13 taškų (5/7 dvit., 1/3 trit.), po 2 atkovotus ir perimtus kamuolius bei 3 rezultatyvius perdavimus. „Perlas“ finale susitiks su „Vilnius Tech“ universiteto komanda.

„Perlas“: Justas Šukelis 17 (8/10 dvit., 9 atk. kam.), Adas Šimonis 16, Jokūbas Rubinas 15, Pijus Rimkus 11, Martynas Pacevičius 10 (9 atk. kam.), Robertas Subotkevičius 7.

„Sporto namai“: Darjušas Lavrinovičius 31 (12/16 dvit., 9 atk. kam., 39 naud. bal.), Deividas Kumelis 13, Dominykas Palšis 8 (5 rez. perd.), Jonas Elvikis ir Kšištofas Lavrinovičius po 6.

„Nauja diena“: kodėl iškrėsta Darbo partijos būstinė?