Pergalių serija pratęsta: „Bayern“ namuose nugalėjo „Olympiakos“ ekipą

[[ge:lrytas:lrytas:16826237]]

Miuncheno klubas pratęsė pergalių seriją.<br>Scanpix nuotr.

Oct 23, 2020, 9:26 PM, atnaujinta Oct 24, 2020, 7:33 AM

Penktadienį Eurolygoje ginklus surėmė Miuncheno „Bayern“ (4/1) ir Pirėjo „Olympiakos“ (3/2) komandos. Praktiškai visų rungtynių metu pirmausi „Bayern“ ekipa nugalėjo savo varžovus 74:78 (22:18, 17:16, 22:19, 13:15).

Nuo pirmųjų dvikovos minučių į priekį įsiveržusi „Bayern“ ekipa savo pranašumą išsaugojo iki ketvirčio pabaigos. Po pirmųjų dešimties minučių aikštelės šeimininkai pirmavo 22:18.

Antrajame ketvirtyje Vokietijos komandai vienu metu pavyko įgyti aštuonių taškų persvarą (29:21), tačiau svečiai iš Graikijos atsakė keliomis sėkmingomis atakomis ir po dviejų kėlinių komandas skyrė penkių taškų skirtumas 39:34.

Po ilgosios pertraukos „Olympiakos“ ekipa spurtavo ir įpusėjus trečiajam kėliniui pirmą kartą rungtynių metu išsiveržė į priekį (49:50). Tačiau svečiai ilgai neišsaugojo turėto pranašumo. Rungtynių kontrolę ir vėl perėmusi „Bayern“ po trijų kėlinių pirmavo 61:53.

Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pirmą kartą akistatos metu įgijo dviženklį pranašumą (67:57). Didžiąją dalį ketvirčio ekipos keitėsi taikliais metimais.

Kėlinio pabaigoje „Olympiakos“ dar bandė priartėti prie savo varžovų, tačiau iki dvikovos pabaigos savo persvarą išsaugojęs „Bayern“ laimėjo rungtynes.

Tai buvo ketvirtoji Vokietijos komandos pergalė Eurolygoje iš eilės.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 18, Vladimiras Lučičius 16, Jalenas Reynoldsas ir Nihadas Džedovičius po 10

„Olympiakos“: Kostas Papanikolaou 13, Charlesas Jenkinsas 12, Shaquielle‘as Mckissicas 11.