Šventė R. Kurtinaičio kieme: koronaviruso atsikračiusi „Chimki“ iškovojo pergalę Eurolygoje

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (5/1) komanda pagaliau pradžiugino savo sirgalius pirmąja pergale Eurolygoje. Koronaviruso bėdas už nugaros palikusi „Chimki“ namuose 83:77 (19:22, 25:18, 14:17, 25:20) įveikė Belgrado „Crvena zvezda“ (2/3) krepšininkus.

Rimas Kurtinaitis pagaliau gali džiaugtis pergale Eurolygoje.<br>Tass/Scanpix nuotr.

2020-10-30 18:47, atnaujinta 2020-10-30 22:20

Koronaviruso išguldyta „Chimki“ komanda pastaraisiais turais vertėsi vos su 7-8 žaidėjais ir rinkosi vieną pralaimėjimą po kito. Tačiau sugrįžus pagrindinės sudėties žaidėjais R.Kurtinaičio kariauna pralaužė ledus ir sugenėjo iškovoti pirmąją pergalę.

Rungtynės R.Kurtinaičio auklėtiniams prasidėjo apylygiu žaidimu ir po pirmųjų 10-ies minučių svečiai pirmavo 22:19. „Crvena zvezda“ antrajame kėlinyje ir toliau buvo nežymiai priekyje, tačiau ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidę „Chimki“ krepšininkai ilsėtis išėjo pirmaudami 44:40.

Po pertraukos iniciatyvą vėl perėmė Belgrado klubas, kuris spėjo ne tik išlyginti rezultatą, tačiau ir įpusėjus trečiam kėliniui pabėgti 53:48. Tačiau tuomet „Chimki“ atsakė spurtu 10:4 ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo minimalią persvarą – 58:57.

Sėkmingą žaidimo atkarpą pratęsė „Chimki“ žaidėjai iki susitikimo pabaigos likus žaisti 5 minutės susikrovė 6 taškų pranašumą – 68:62. Vėliau aikštės šeimininkai dar labiau padidino savo persvarą ir po Erricko McCollumo tritaškio likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes jau pirmavo dviženkliu skirtumu – 77:66. Po šio nokdauno „Crvena zvezda“ nebeatsigavo ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą turnyre.

„Chimki“: Errickas McCollumas 23, Aleksejus Švedas 15 (12 rez. perd.), Jordanas Mickey 11, Greggas Monroe ir Janis Timma po 9 taškus.

„Crvena zvezda“: Jordanas Loydas 18, Johnny O'Bryantas 14, Torrinas Waldenas 11, Ognjenas Kuzmičius 8 taškai.