Sezono rungtynes sužaidęs M. Kuzminskas neleido „Lietkabeliui“ išsigelbėti Krasnodare

Trečiadienį vykusiose Europos taurės C grupės rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ (1/5) patyrė pralaimėjimą.

Europos taurės rungtynėse „Lokomotiv“ nugalėjo Panevėžio komandą.<br>G.Šiupario nuotr.

Nov 18, 2020, 6:23 PM, atnaujinta Nov 18, 2020, 9:44 PM

Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 90:94 (18:29, 23:20, 24:20, 26:22) nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“ (6/2) ekipai, kurioje rungtyniauja Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis.

„Lietkabelio“ problemos prasidėjo jau nuo pirmųjų akistatos akimirkų.

Aikštelės šeimininkai greitai įgijo pranašumą ir taikliais M.Kuzminsko metimais atitrūko nuo panevėžiečių ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 29:18.

Antrajame kėlinyje „Lokomotiv“ ir toliau kontroliavo reikalus aikštelėje. Viso ketvirčio metu dviženklį pranašumą išsaugojusi Rusijos ekipą į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 14-os taškų persvarą 52:38.

Trečiajame kėlinyje vyko permaininga kova. Vienu metu Krasnodaro komanda pirmavo 19-os taškų pranašumu (61:42), tačiau ketvirčiui einant į pabaigą „Lietkabelis“ sužaidė sėkmingą atkarpą iš sušvelnino savo deficitą 72:62.

Lemiamą kėlinį panevėžiečiai pradėjo taikliu Margirio Normanto dvitaškiu su varžovo pražanga (72:65), tačiau netrukus aikštelės šeimininkams dviženklį pranašumą sugrąžino tolimą metimą realizavęs M.Kuzminskas.

Dvikovos pabaigoje „Lietkabelis“ dar bandė kabintis į varžovų gerles, tačiau pirmaujančios komandos vaidmenį išsaugojusi „Lokomotiv“ šventė pergalę 94:90.

Nugalėtojams M.Kuzminskas per 24 minutes įmetė 20 taškų (4/5 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud. metim.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

M.Kalnietis Rusijos klubui per 26 minutes pridėjo 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.) ir 11 rezultatyvių perdavimų. Gynėjas surinko 15 naudingumo balų.

„Lietkabelio“ komandoje naudingiausiai sužaidė M.Normantas, kuris per 27 minutes įmetė 23 taškus (5/8 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud. metim.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 20, Jordanas Crawfordas 17, Stanislavas Ilnickis 13, Willas Cummingsas 10.

„Lietkabelis“: Margiris Normantas 23, Paulius Valinskas 19, Gabrielius Maldūnas Kyle‘as Vinalesas po 12.