Šaras ir vėl davė pylos „Barcelona“ žaidėjams: „Kodėl jūs negalite džiaugtis, kai spardote varžovams užpakalius“

Sekmadienį dar vieną pergalę Ispanijos krepšinio čempionate iškovojo Šarūno Jasikevičiaus vedama „Barcelona“ : katalonai išvykoje 97:85 (22:24, 19:18, 29:10, 14:14) įveikė vieną iš pirmenybių autsaiderių Saragosos „Casademont“  komandą.

Šarūnas Jasikevičius<br>zumapress/scanpix.com nuotr.

Nov 22, 2020, 10:11 PM, atnaujinta Nov 22, 2020, 10:16 PM

Pirmoje rungtynių pusėje „Barcelona“ ekipa niekaip negalėjo atrasti savojo žaidimo ir jį pralaimėjo 41:42. Tačiau jau trečiajame kėlinyje triuškino varžovus, nutatolusi 18 taškų skirtumu.

Nors atrodė, kad ekipa žengs ir toliau lyg karštu peiliu per sviestą, lemiamame ketvirtyje komanda sustojo ir perfekcionistui Š.Jasikevičiui tai nepatiko.

Jis per minutės pertaukėlę apie tai pasakė žaidėjams – kaip visada labai emocionaliai: „Kodėl jūs negalite džiaugtis, kai spardote varžovams užpakalius? Vaikštote, lyg viskas būtų gerai“, – šaukė Š.Jasikevičius.

„Barcelona“ užtikrintai laimėjo. Įskaitant tiek Eurolygą, tiek ir Ispanijos pirmenybes, Š.Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo jau penktąją pergalę iį eilės dviženkliu skirtumu.

Rezultatyviausiu tarp nugalėtojų tapo 17 taškų pelnęs Cory Higginsas. 14 pridėjo Pierre‘as Oriola, 12 – Brandonas Daviesas, 11 – Nickas Calathesas (9 rez. perd.), 10 – Kyle‘as Kuricas.

„Casademont“ komandoje 26 taškus pelnė Dylanas Ennisas, o 20 – Robinas Benzingas.