Bloga žinia „Žalgiriui“: į Kauną atvyksta po pralaimėjimo autsaideriui įsiutusi Šaro „Barcelona“

Eurolygoje penktadienį buvo žaidžiami 11-ojo turo mačai. Pirmoje vietoje žengianti „Barcelona“, kuriai vadovauja Šarūnas Jasikevičius, išvykoje žaidė su tik vieną laimėjimą turėjusia ir paskutinę 18-ąją vietą užėmusia Vilerbano ASVEL komanda ir netikėtai nusileido 68:80 (19:25, 17:20, 17:20, 15:15).

Šarūnas Jasikevičius<br>Twitter/Barcebasket nuotr.

Nov 27, 2020, 9:48 PM, atnaujinta Nov 28, 2020, 1:01 AM

Neįtikėtina, tačiau prancūzai visą mačą diktavo savo sąlygas, o ketvirtojo kėlinio 5 minutę susikrovė įspūdingą 16 taškų persvarą – 75:59.

„Barcelona“ nieko nesugebėjo į tai atsakyti šeimininkams. Dar bandė kažką kurpti, tačiau prancūzai likus minutei vėl atstatė įspūdingą persvarą 80:64.

„Barcelona“ iki tol buvo pralaimėjusi tik kartą, kai nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ klubui išvykoje 70:74.

Tai didžiausia Šaro nesėkmė šį sezoną – didesniu skirtumu jo ekipa nebuvo pralaimėjusi. Prieš tai 11 taškų nesėkmę „Barcelona“ buvo patyrusi su Vitorijos „Baskonia“ Ispanijos pirmenybėse.

Prancūzai dėl koronaviruso buvo sužaidę tik 7 rungtynes ir savo sąskaitoje turėjo vos vieną laimėjimą.

Tuo tarpu Šaro kariauna iki penktadienio buvo laimėjusi 8 akistatas ir patyrusi vos vieną nesėkmę.

Praėjusiame ture „Barcelona“ susitvarkė su Belgrado „Crvena zvezda“.

Tuo tarpu ASVEL praėjusiame ture krito nuo Berlyno ALBA 75:76.

Artėjančią savaitę „Barcelona“ viešės Kaune, kur susitiks su vietos „Žalgiriu“. Kauniečiai yra patyrę penkias nesėkmes iš eilės, tačiau ASVEL įrodė, kad nenugalimų nėra.

ASVEL: Davidas Lighty 17 (23 naud. bal.), Norrisas Cole'as 14, Allerikas Freemanas 12, Charlesas Kahudi 10.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 14 (9 atk. kam., 24 naud. bal.), Nickas Calathes 12, Cory Higginsas 9.

Gyvai: Honest Insights in Sustainability Reporting