Duobė: E. Ulanovas nepelnė nė taško, o „Fenerbahce“ krito prieš autsaiderius

Eurolygoje stringantis Stambulo „Fenerbahce“ klubas, kuriam atstovauja Edgaras Ulanovas, prisidirbo ir Turkijos čempionate, kur žengė be pralaimėjimų. Antradienį 10-ojo turo rungtynėse lyderiai (9/1) svečiuose po pratęsimo 91:93 (29:28, 20:19, 18:23, 15:12; 9:11) pralaimėjo paskutinėje vietoje buvusiai Stambulo „Buyukcekmece“ (3/5) ekipai.

Edgaras Ulanovas nė sykio nemetė į krepšį.

2020-12-01 22:29, atnaujinta 2020-12-01 22:36

Rungtynių pabaigoje „Fenerbahce“ iššvaistė 7 taškų persvarą (82:75) ir teko žaisti pratęsimą.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes, svečiai turėjo 7 taškų persvarą (82:75), tačiau greitai ją iššvaistė, o papildomoje atkarpoje iniciatyva jau priklausė šeimininkų komandai.

E.Ulanovas žaidė 13 min. ir nė sykio nemetė į krepšį, padaręs dvi klaidas ir atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą.

„Fenerbahce“ ekipai Lorenzo Brownas pelnė 21 tašką, Jarellas Eddie – 17, Janas Vesely – 16.

Eurolygoje po 11 turų „Fenerbahce“ (4/7) užima 13-ąją vietą.

REPORTERIS: sulaikyti asmenys, įtariami L. Volkovo užpuolimu