Š. Jasikevičių Prancūzijoje nustebinęs ASVEL sudorojo ir „Panathinaikos“ ekipą

[[ge:lrytas:lrytas:17351029]]

ASVEL vejasi tvarkaraštį.<br>zalgiris.lt nuotr.

Dec 1, 2020, 9:35 PM, atnaujinta Dec 1, 2020, 11:41 PM

Eurolygoje antradienį buvo žaidžiamos praleistos 3-iojo turo rungtynės, kuriose Vilerbano ASVEL (3/6) savo aikštėje 97:73 (20:17, 24:13, 24:21; 29:22) tiesiog nušlavė Atėnų „Panathinaikos“ (3/7) ekipą ir aplenkė ją turnyro lentelėje.

Prancūzijos klubas buvo pirmoji koronaviruso auka šį sezoną ir dabar vejasi tvarkaraštį.

Praėjusią savaitę ASVEL nustebino pergale namuose 80:68 prieš Šarūno Jasikevičiaus vedamą „Barcelona“, o „Panathinaikos“ savo aikštėje pasigerino nuotaiką po pergalės 83:76 prieš kitą lyderę Miuncheno „Bayern“, tačiau Graikijos klubui sunkiai sekasi svečiuose.

Antradienio rungtynėse po dviejų kėlinių ASVEL įgijo apčiuopiamą persvarą 44:30, o po pertraukos jau triuškino svečius.

ASVEL tiesiog stebuklingai pataikė tritaškius: 17 iš 24 (71 proc.).

Šiai dvikovai teisėjavo ir lietuvis Jurgis Laurinavičius.

ASVEL: Davidas Lighty 19, Williamas Howardas ir Norris Cole'as po 16, Antoine'as Diot 10.

„Panathinaikos“: Georgios Papagiannis 14, Konstantinos Mitoglou 12, Nemanja Nedovičius 10.