Eurolygoje įsibėgėjusi „Olimpia“ dar iki pertraukos užgesino ALBA kovingumą

[[ge:lrytas:lrytas:17351025]]

Milano klubas taikosi į Eurolygos lyderius.<br>M.Patašiaus nuotr.

2020-12-01 21:35, atnaujinta 2020-12-01 23:40

Eurolygoje antradienį Milane buvo sužaistos dėl koronaviruso atidėtos 6-ojo turo rungtynės, kurioje „Olimpia“ (6/3) nesunkiai palaužė Berlyno ALBA (3/7) komandą 75:55 (19:13, 23:9, 22:19, 11:14).

Prieš tarpusavio dvikovą abi komandos praėjusią savaitę šventė svarbias pergales.

„Olimpia“ namuose po pratęsimo svečiuose 86:85 palaužė Tel Avivo „Maccabi“, o ALBA pirmąkart šį sezoną surinko triženklį taškų skaičių, kai įveikė „Chimki“ komandą 100:80.

Milano klubas šį sezoną namuose laimėjo 4 iš 5 rungtynių, o antradienį iškovota pergalė buvo viena lengviausių.

Šeimininkai po dviejų kėlinių jau buvo įgijęs 20 taškų pranašaumą (42:22) ir jo neiššvaistė, o paskutiniame kėlinyje jau galėjo atleisti vadeles.

„Olimpia“: Kevinas Punteris 14, Sergio Rodriguezas ir Zachas LeDay po 12,

ALBA: Maodo Lo ir Peytonas Siva po 11, Louisas Olinde 8.

Gyvai: Honest Insights in Sustainability Reporting