Prieš kelionę į Kauną – dar viena „Barcelona“ nesėkmė ir nebyli Š. Jasikevičiaus pertraukėlė

Ispanijos krepšinio čempionate antradienį Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (9/3) namuose patyrė skaudžią nesėkmę, kai 90:100 (22:32, 29:19, 19:19, 20:30) nusileido kitai Eurolygos dalyvei „Valencia“ (5/6) ekipai. Šis mačas buvo paženklintas minutės pertraukėle, per kurią lietuvis treneris netarė nė žodžio ir bandė taip sukrėsti jo neklausančius krepšininkus.

Š.Jasikevičius pamatė antrą iš eilės savo treniruojamos ekipos nesėkmę.<br> Zuma/Scanpix nuotr.

Dec 2, 2020, 12:53 AM, atnaujinta Dec 2, 2020, 12:59 AM

Tad „Barcelona“ į Kauną žaisti Eurolygos rungtynių penktadienį su „Žalgiriu“ atvyks itin pikta po dviejų nesėkmių, nes praėjusią savaitę katalonai Eurolygoje nusileido Vilerbano ASVEL klubui (68:80).

Antradienį per rungtynes su „Valencia“ po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus (70:70), tačiau tada „Barcelona“ pralaimėjo atkarpą 2:15.

Įpykęs Š.Jasikevičius paprašė minutės pertraukėlės ir per ją tik vaikščiojo šalia komandos.

Nors „Barcelona“ sumažino skirtumą iki 82:88, rezultato išlyginti nepavyko, o Š.Jasikevičius dar gavo techninę pražangą.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (9 atk. kam.), Nickas Calathes 17, Pierre'as Oriola 13, Adamas Hanga 11.

„Valencia“: Derrickas Williamsas 25, Bojanas Dubljevičius 24, Samas Van Rossomas 13, Mike'as Tobey 12.