Dar vienas pralaimėjimas: „Chimki“ dramatiškai krito Vokietijoje

[[ge:lrytas:lrytas:17391420]]

Rimas Kurtinaitis.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2020-12-04 21:25, atnaujinta 2020-12-05 09:31

Rimui Kurtinaičiui ir vėl teko nuleisti galvą. Maskvos „Chimki“ (2/9) krepšininkai penktadienį išvykoje pralaimėjo Miuncheno „Bayern“ (8:4) krepšininkams – 77:80 (22:15, 18:28, 24:21, 13:16).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Rusijos (22:15), tačiau vėliau žaidimo kontrolę perėmė šeimininkai, kurie po ilgosios pertraukos jau džiaugėsi turėdami pranašumą – 40:37.

Tiesa, po ilgosios pertraukos ir vėl geriau startavo „Chimki“, kurie išlygino rezultatą – 64:64.

Lemiamas ketvirtis vyko taškas į tašką, o mačo nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Iki susitikimo pabaigos likus vos 42 sek. „Chimki“ dar turėjo taško persvarą 77:76, vis dėlto taisykles pažeidė Sergejus Karasiovas, o „Bayern“ žaidėjas Nickas Weiler-Babbas sumetė abi baudas -78:77.

Kitoje atakoje iniciatyvos sugalvojo imtis Aleksejus Švedas, tačiau žaidėjas prametė tolimą metimą ir čia pat prasižengė. Dar du taiklūs N.Weiler-Babbo baudų metimai padėjo galutinį rungtynių tašką.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 19, Paulas Zipseris 18, Vladimiras Lučičius 10, Nihadas Džedovičius 9.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 20 (4/7 tritaškiai, 8 atk. kam., 9 rez. perd.), Gregas Monroe 18, Janis Timma 10, Devinas Bookeris 9, Jordanas Mickey 8.