Varžovus gyręs Th. Walkupas prakalbo apie sunkumus žaidžiant prieš Š. Jasikevičių

„Tai buvo gera kova, „Barcelona“ sėkmingai išnaudojo gynybos schemas, tai leido jiems laimėti šias rungtynes“, – po pralaimėjimo kalbėjo „Žalgirio“ gynėjas Thomasas Walkupas.

Th.Walkupas gyrė savo varžovus.<br>G.Bitvinsko nuotr.
G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (24)

2020-12-04 22:14, atnaujinta 2020-12-04 22:35

Kauno „Žalgirio“ ekipa patyrė šeštąją nesėkmę paeiliui Eurolygoje. Martino Schillerio auklėtiniai namuose 62:73 (14:17, 19:22, 15:16, 14:18) nusileido Šarūno Jasikevičiaus treniruojamai „Barcelona“ ekipai.

Abi komandos akistatą pradėjo turėdamos problemų puolime. Priešingai nei daugelyje ankstesnių „Žalgirio“ dvikovų Eurolygoje, rungtynės neprasidėjo iki tol daugelį krepšinio gerbėjų įpratinusiomis taškų lenktynėmis.

„Žaidėme prieš galingą ir gerai treniruojamą komandą“, – pridūrė 193 cm ūgio žalgirietis.

Nuo susitikimo pradžios į priekį įsiveržusi „Barcelona“ niekaip negalėjo atitrūkti nuo aikštelės šeimininkų. Per pirmuosius du kėlinius nė vieno tolimo metimo nepataikę žalgiriečiai žaidė agresyviai abiejose aikštelės pusėse.

Savo pirmuoju dėjimu Eurolygoje komandos draugus arenoje ir žiūrovus namuose nudžiuginusio Roko Jokubaičio traukiamas „Žalgiris“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdamas šešių taškų deficitą 33:39.

Trečiojo kėlinio pradžioje varžovus į nokdauną pasiuntę „Barcelona“ krepšininkai įgijo rekordinę persvarą (55:42), tačiau Martino Schillerio auklėtiniams pavyko sėkmingai sužaisti ketvirčio antrąją dalį ir nubraukti savo deficitą perpus 55:47.

„Varžovai neleido mums išmesti tolimų metimų, tuo tarpu patys pataikė aukštos klasės metimus“, – teigė Th.Walkupas.

Pirmąjį savo tritaškį „Žalgirio“ ekipa pataikė tik ketvirtojo ketvirčio pradžioje. Sėkmingos žaidimo bangos vedami aikštelės šeimininkai priartėjo prie savo varžovų 57:54.

Visgi galingai rungtynių pabaigoje spurtavusi Katalonijos ekipa vėl susikrovė dviženklį pranašumą.

„Reikia pagirti juos už gerai paruoštą gynybos planą“ – priešininkus gyrė amerikietis.

Th.Walkupas šiose rungtynėse per 25 minutes įmetė 5 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 4 naudingumo balus.