Efektyviai žaidęs A. Gudaitis su „Zenit“ nušlavė iš kelio serbų klubą

Eurolygos 16-ąjį turą antradienį pradėjo dvikova Sankt Peterburge, kur „Zenit“ (9/5) sutriuškino Belgrado „Crvena zvezda“ (5/11) komandą 98:69 (30:12, 18:25, 21:17, 29:15). Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje atitrūko ir neleido sukurti intrigos.

A.Gudaitis su „Zenit“ grįžo į pergalių kelią Eurolygoje.<br>Scanpix nuotr.

Dec 22, 2020, 6:50 PM, atnaujinta Dec 22, 2020, 10:44 PM

Artūras Gudaitis efektyviai leido laiką aikštėje, šeimininkų komandai per 18 min. pelnęs 12 taškų (4/5 dvitaškių, 4/5 baudų), atkovojęs 1 kamuolį ir išprovokavęs 3 pražangas.

Tarp Eurolygos lyderių esantis Sankt Peterburgo klubas praėjusią savaitę suklupo Maskvoje prieš CSKA, o „Crvena zvezda“ nutraukė penkių pralaimėjimų seriją, kai namuose palaužė aukštą esančią „Valencia“ ekipą.

Per visą Eurolygos istoriją tai buvo tik antroji tarpusavio akistata, nes praėjusį sezoną komandos sužaidė tik sykį, kai serbai laimėjo svečiuose 65:58, o o jiems 26 taškus pelnė karjeros rekordą pasiekęs Billy Baronas, dabar žaidžiantis „Zenit“ klube.

Antradienį „Zenit“ pataikė 16 iš 26 tritaškių, o tarp snaiperių ryškiausias buvo K.C.Riversas. Buvęs žalgirietis vien per ketvirtąjį kėlinį pataikė 4 tolimus metimus, o iš viso įmetė 7 iš 8 tritaškių. Amerikietis buvo rezultatyviausias aikštėje, surinkęs 23 taškus.

„Crvena zvezda“ pataikė tik 5 tritaškius (iš 11).

Serbijos komandoje nerungtyniavo vienas lyderių Jordanas Loydas.

„Zenit“: K.C.Riversas 23 (7/8 tritaškių), Kevinas Pangosas 17 (5 rez. perd.), Billy Baronas 13 (5 rez. perd.), Artūras Gudaitis 12.

„Crvena zvezda“: Johnny O'Bryantas 13, Dejanas Davidovacas 10, Ognjenas Dobričius 10.

REPORTERIS: G. Nausėda Seimo komisijos reikalauja įrodymų