Eurolygos senbuvių akistatoje Tel Avive spindėjo N. Nedovičius, bet triumfavo „Maccabi“

Eurolygos 16-ojo turo rungtynėse antradienį Tel Avive susigrūmė turnyro senbuvės – „Maccabi“ (7/9) po atkaklios kovos palaužė vieno žaidėjo tempamą Atėnų „Panathinaikos“ (5/10) ekipą 89:81 (21:12, 20:18, 18:22, 30:29). Svečiams Nemanja Nedovičius pelnė net 39 taškus.

N.Nedovičius siautėjo aikštėje.<br> Imago/Scanpix nuotr.
Atėnų klubas šį sezoną neprilygsta lyderiams.<br>Zumapress/Scanpix.com nuotr.

Dec 22, 2020, 9:29 PM, atnaujinta Dec 22, 2020, 11:25 PM

Šį sezoną tarp lyderių nepatenkančios komandos praėjusią savaitę pagerino savo situaciją: „Maccabi“ svečiuose vienu tašku palaužė „Barcelona“, o „Panathinaikos“ savo aikštėje šventė pergalę prieš Berlyno ALBA.

Iki antradienio komandos tarpusavyje grūmėsi jau 25 sykius, o iš jų 13 pergalių iškovojo graikai.

29 metų serbas N.Nedovičius antradienį sužaidė karjeros rungtynes Eurolygoje, surinkęs 45 naudingumo balus. Jis per 30 minučių pelnė 39 taškus (7/9 dvitaškių, 7/13 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas.

Šeimininkai mačo pradžioje pabėgo toli į priekį (35:19), tačiau po trijų kėlinių komandas skyrė 7 taškai (59:52).

Ketvirtajame kėlinyje po N.Nedovičiaus tritaškio komandas skyrė tik 2 taškai (75:73), tačiau šeimininkus išgelbėjo Scottie Wilbekinas. Jis per lemiamą atkarpą sumetė 12 taškų iš eilės, o iš viso pelnė 22 taškus.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 22 (4/8 tritaškių), Othello Hunteris ir Elijah Bryantas po 13.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 39 (7/9 dvitaškių, 7/13 tritaškių, 6 rez. perd.), Benas Bentilis 9.