Madridiečių kieme – patogūs varžovai: „Real“ dar sykį sutriuškino ALBA ekipą

Eurolygos 16-ojo turo rungtynėse antradienį Madride „Real“ (11/5) priėmė vieną parankiausių varžovų Berlyno ALBA (6/9), kuri dar niekada nelaimėjo Ispanijos sostinėje. Nebuvo intrigos ir šįkart, nes šeimininkai sutriuškino svečius 91:62 (19:18, 26:12, 27:14, 19:18).

ALBA ekipai sunku žaisti Madride.<br>Scanpix nuotr.

Dec 22, 2020, 10:07 PM, atnaujinta Dec 22, 2020, 11:51 PM

„Real“ praėjusią savaitę pataisė nuotaiką iškovojęs dvi pergales Graikijoje, tačiau iki sezono pabaigos prarado Anthony Randolphą (rinko 9,3 taško). ALBA po silpno starto laimėjo 5 iš 8 pastarųjų rungtynių, bet Madride buvo sunku tikėtis sėkmės.

„Real“ laimėjo 12 iš 14 tarpusavio rungtynių ir nė sykio nesuklupo savo arenoje preš Vokietijos atstovus.

Antradienį intriga laikėsi tik per pirmąjį kėlinį, o paskui madridiečiai nutolo ir po pertraukos skirtumas jau tapo triuškinamas.

„Real“: Walteris Tavaresas 16 (11 atk. kam.), Usmanas Garuba 15, Fabienas Causeur 10.

ALBA: Maodo Lo ir Luke'as Sikma po 13, Johannesas Thiemannas 8.