Maskvos „Chimki“ Eurolygoje patyrė eilinį pralaimėjimą

[[ge:lrytas:lrytas:17634932]]

Rimas Kurtinaitis.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 23, 2020, 9:55 PM, atnaujinta Dec 24, 2020, 8:19 AM

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos „Chimki“ (2/14) klubas patyrė eilinį pralaimėjimą Eurolygoje. Rusai trečiadienį išvykoje nusileido „Valencia“ (9/6) žaidėjams – 82:88 (13:16, 16:29, 23:14, 30:29).

Tai – septintasis „Chimki“ pralaimėjimas iš eilės, o po jo R.Kurtinaičio vieta vyriausiojo trenerio poste dar labiau braška.

„Chimki“ į duobę krito antrojo kėlinio metu, kurį pralaimėjo 13 taškų skirtumu – 16:29.

Prieš ilgąją pertrauką „Valencia“ turėjo 16 taškų persvarą – 45:29.

Tiesa, trečiajame kėlinyje „Chimki“ ėmė vytis šeimininkus. R.Kurtinaičio auklėtiniai ne vieną kartą sumažino skirtumą iki 4 (57:61) taškų, tačiau persverti rezultato vis dėlto nepavyko.

„Valencia“: Martinas Hermannssonas 16, Derrickas Williamsas 15, Bojanas Dubljevičius 11, Klemenas Prepeličius 10.

„Chimki“: Errickas McCollumas 16, Aleksejus Švedas 14, Devinas Bookeris 11, Jonas Jerebko, Dairis Bertanis ir Jordanas Mickey po 9.