A. Gudaitis naudingu žaidimu prisidėjo prie „Zenit“ pergalės Tel Avive

Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa tęsia pergalingą žygį Eurolygoje.

Artūras Gudaitis įmetė 9 taškus.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2020-12-29 20:47, atnaujinta 2020-12-30 00:25

Rusijos klubas išvykoje 78:72 (18:22, 19:13, 25:17, 16:20) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus.

Akistatos pradžioje kiek sėkmingiau rungtyniavo „Maccabi“ krepšininkai, kurie vienu metu turėjo septynių taškų pranašumą.

Visgi svečiams pavyko sušvelninti turimą deficitą ir po pirmųjų dešimties minučių Tel Avivo klubas buvo priekyje 22:18.

Antrajame ketvirtyje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Zenit“ ekipa, kuri į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudama 37:35.

Po pertraukos Sankt Peterburgo klubo krepšininkai įjungė dar aukštesnę pavarą ir vienu metu įgijo dviženklį pranašumą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Maccabi“ ėmė artėti prie savo varžovų.

Likus 2 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos komandas skyrė vos 4 taškai, tačiau varžovų spaudimą atlaikiusi „Zenit“ iškovojo pergalę.

A.Gudaitis per 14 min. pasižymėjo 9 taškais ir 2 atkovotais kamuoliais. Lietuvis surinko 10 naudingumo balų.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 18, Tyleris Dorsey 13, Elijah Bryantas 10.

„Zenit“: Alexas Poythressas 16, Mateušas Ponitka 14, Kevinas Pangosas 11, Artūras Gudaitis 9.