Nesustabdoma jėga: siautėjęs A. Gudaitis sužaidė rezultatyviausias Eurolygos rungtynes

Kevinas Pangosas ir Artūras Gudaitis surinko beveik pusę komandos taškų, o Sankt Peterburgo „Zenit“ (11/5) išvykoje 89:77 (26:16, 21:19, 29:19, 13:23) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (5/12) krepšininkus.

A.Gudaitis pelnė 25 taškus.<br>Tass/Scanpix nuotr.
Rusijos klubas iškovojo pergalę išvykoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2021-01-07 20:54, atnaujinta 2021-01-07 23:59

„Zenit“ šiose rungtynėse sąlygas ėmė diktuoti nuo pat dvikovos pradžios ir jau per pirmąjį ketvirtį susikrovė dviženklį persvarą.

Taškų praraja tik augo, kol trečiojo kėlinio pabaigoje ji buvo rekordinė rungtynėse – 76:54.

Kiek atsipalaidavusi „Zenit“ komanda leido aikštės šeimininkams ketvirtajame kėlinyje rezultatą sušvelninti ir išvengti sutriuškinimo.

Prie pergalės labiausiai prisidėjo K.Pangoso ir A.Gudaičio duetas. Jie kartu sudėjus į varžovų krepšį įmetė 43 taškus. Lietuvis, be pelnytų 25 taškų, dar atkovojo 3 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus. Tuo tarpu K.Pangosas spėjo atlikti 10 rezultatyvių perdavimų. Būtent A.Gudaitinį dažniausiai surasdavo tikslūs kanadiečio perdavimai.

A.Gudaičiui tai buvo rezultatyviausios karjeros rungtynės Eurolygoje.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 14, Konstantinos Mitoglou 13, Leonidas Kaselakis 9 taškai.

„Zenit“: Artūras Gudaitis 25, Kevinas Pangosas 18, Austinas Hollinsas ir Willas Thomasas po 10 taškų.