Domantas Sabonis tęsia savo šou – sudaužė gimtojo miesto ekipą

„Indiana Pacers“ ekipai tereikėjo ketvirtadienį sužaisti vos vieną kėlinį, kad didžioji intriga būtų baigta, o pergalė atsidurtų Indianapolio ekipos kišenėje. „Pacers“ (8/4) išvykoje antrame kėlinyje nokautavo „Portland Trail Blazers“ ekipą (7/5) ir šventė galutinę triuškinančią pergalę 111:87 (26:26, 33:10, 25:35, 27:16).

Domantas Sabonis įspūdingai žaidė prieš „Trail Blazers“.<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

2021-01-15 07:36, atnaujinta 2021-01-15 08:11

Ir vėl be dvigubo dviženklio iš aikštės neišėjo galingai mačą sužaidęs lietuvis Domantas Sabonis, pelnęs net 23 taškus ir atsikovojęs 15 kamuolių.

Lietuvis pratęsė dvigubų dviženklių seriją – taip jis pasižymėjo visuose dvylikoje šio sezono mačų.

Nors pirmame kėlinyje vyko lygi kova, antrame „Pacers“ tiesiog sužlugdė varžovus – laimėjo 12 minučių atkarpą 33:10 ir pirmavo 59:36.

Nors po didžiosios pertraukos šeimininkai sugebėjo aptirpdyti skirtumą, ketvirtame ketvirtyje Indianapolio klubas pribaigė D. Sabonio gimtinės komandą.

Būtent Portlande D.Sabonis yra gimęs, kai komandoje žaidė jo tėvas Arvydas Sabonis.

Be to, „Pacers“ nutraukė slogią seriją – klubas net 11 kartų iš eilės nusileido Portlande.

Nugalėtojams D.Sabonis per 38 minutes pelnė 23 taškus (10/16 dvit., 0/2 trit., 3/4 baudų), atkovojo 15 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tris kartus suklydo ir dukart prasižengė.

Po trijų kėlinių jis buvo surinkęs 14 taškų ir atsikovojęs 14 kamuolių.

Už lietuvį rezultatyviau žaidė tik 25 taškus pelnęs Malcolmas Brogdonas.

Trečiajame rungtynių kėlinyje susižeidė Portlando žaidėjas Jusufas Nurkičius – vidurio puolėjui lūžo riešas.

„Pacers“ vertėsi be Cariso LeVerto, kurį prieš dvi dienas gavo mainais už Victorą Oladipo.

„Blazers“: Damiannas Lillardas ir C.J. McCollumas po 22, Carmelo Anthony 10, Derrickas Jonesas 9.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25 (7 rez. perd.), Domantas Sabonis 23, Dougas McDermottas 16, Mylesas Turneris (10 atk. kam., 4 bl.) ir Justinas Holiday po 11.