Šarūnas Jasikevičius apie CSKA: „Aš tiesiog nesu matęs kažko panašaus per savo karjerą“

Antrą pergalę per dvigubos Eurolygos savaitės mačus penktadienį Rusijoje pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojami „Barcelona“ (14/6) krepšininkai. Katalonai 88:75 (20:25, 22:16, 22:15, 24:19) palaužė turnyro lyderę Maskvos CSKA (15/5) ekipą.

Š.Jasikevičius<br>G.Bitvinsko nuotr.
 Š.Jasikevičius

Jan 16, 2021, 12:53 PM, atnaujinta Jan 16, 2021, 1:03 PM

Nuo dvikovos pradžios prabėgus 6 minutėms CSKA pirmavo 18:11.o antrojo viduryje – 35:24. Tačiau po to „Barcelona“ įsibėgėjo ir įpusėjus mačui pirmavo 42:41.

Trečiame kėlinyje Šaro komanda jau turėjo dviženklį pranašumą – 62:51 ir iki mačo pabaigos neleido priartėti oponentams.

Šarūnas Jasikevičius po pergalės išskyrė gerą komandos pasirodymą gynyboje.

„Rungtynes pradėjome labai blogai ir buvau išsigandęs, kad joms nepasiruošėme, – sakė Lietuvos krepšinio specialistas. – Paskui su kas kėliniu mes atrodėme vis solidžiau ir solidžiau. CSKA leisti įmesti 16, 15 ir paskui 19 taškų per kėlinį yra be galo sunki užduotis.

Manau, kad antroje pusėje kontroliavome rungtynių ritmą, tačiau pirmoje pusėje pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių.

CSKA tada tikrai dominavo. Laimei, mes tai viską išsprendėme, o mūsų metikai pataikė, kas irgi buvo labai svarbu.

Atkovotų kamuolių skirtumai, kokie buvo CSKA rungtynėse su Milanu ir kitomis komandomis yra neįtikėtini. Aš tiesiog nesu matęs kažko panašaus per savo karjerą“.

CSKA per mačą atsikovojo 42 kamuolius, o „Barcelona“ – 35. Rungtynėse su Milano „Olimpa“ klubu CSKA atsikovojo 60 kamuolių, o italai – 33.