Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubas apie 20 dienų privalės verstis be čiurną susižeidusio Andrew Goudelocko.

A.Gaudelocko trauma, po kurios jis nežais 2-3 savaites.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Jan 18, 2021, 6:34 PM, atnaujinta Jan 18, 2021, 6:35 PM

Sostinės klubas paskelbė, jog šeštadienį KMT ketvirtfinalyje raiščius patempęs amerikietis nežais apie 2-3 savaites.

Amerikietis dar pirmajame kėlinyje kryptelėjo čiurną bei ilgai nesikėlė nuo parketo. Aikštelę jis paliko tik padedamas komandos personalo. Nors atrodė, kad sužeidimas rimtas, tačiau jam diagnozuotas čiurnos raiščių patempimas.

32 metų 192 cm ūgio gynėjas šį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) per 21 minutę renka 13,8 taško (52 procentai tritaškių), 1,3 atkovoto kamuolio, 2,4 rezultatyvaus perdavimo ir 13,3 naudingumo balo.

„Rytas“ be puolimo žvaigždės nesugebėjo atsitiesti prieš Utenos „Juventus“ ir žygį KMT baigė turnyro ketvirtfinalyje.

„Ryto“ trečiadienį laukia LKL mūšis su Klaipėdos „Neptūnu“, o šeštadienį – dvikova su „Šiauliais“.

Sausio 26-ąją vilniečiai namų rungtynėmis su Strasbūro IG užbaigs pasirodymą FIBA Čempionų lygoje.