Lemiamu metu A. Gudaičio ranka sudrebėjo: „Zenit“ suklupo paskutinėmis sekundėmis

Artūro Gudaičio netaiklus baudų metimas lėmė Sankt Peterburgo „Zenit“ komandos pralaimėjimą VTB lygoje. Rusijos klubas trečiadienį dramatiškai krito mače su Kazanės „Uniks“ – 58:59 (22:18, 15:13, 9:10, 12:18).

Artūras Gudaitis<br> G.Bitvinsko nuotr.

Feb 10, 2021, 8:12 PM

Likus 15 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos A.Gudaitis stojo mesti baudų, kai rezultatas buvo lygus – 57:57.

Vis dėlto lietuvio ranka sudrebėjo, aukštaūgis pataikė tik vieną metimą, kuris „Zenit“ tik minimaliai išvedė į priekį (58:57). Kitoje atakoje Jamaras Smithas atsakė taikliu dvitaškiu, kuris ir lėmė „Uniks“ pergalę.

A.Gudaitis per 29 minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 9/10 baud.), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 18 naudingumo balų.

„Uniks“: Jordanas Morganas 18 (7/10 dvit.“ 12 atk. kam., 27 naud. bal.), Isaiah Canaanas 12 (4/6 trit.), Nate‘as Woltersas 8 (4/8 dvit.).

„Zenit“: Mateuszas Ponitka 17 (3/4 trit.), Artūras Gudaitis 15 (3/4 dvit., 9/10 dvit.), K.C. Riversas 11.