Europos čempionato atranka: nelengva serbų pergalė ir antausis italams

Sekmadienį vykusiose atrankos į 2022-ųjų Europos krepšinio čempionatą E grupės rungtynėse vietą pirmenybėse jau užsitikrinę Serbijos (4/2) krepšininkai 88:81 (21:21, 18:20, 19:28, 30:12) palaužė Šveicarijos (1/5) rinktinę.

Serbijos rinktinės treneris I.Kokoškovas<br>FIBA nuotr.

Feb 21, 2021, 4:11 PM, atnaujinta Feb 21, 2021, 7:28 PM

Ketvirtojo kėlinio pradžioje dviženkliu pranašumu pirmavę šveicarai išbarstė turėtą persvarą ir ketvirtį pralaimėjo 12:30.

Po šios nesėkmės Šveicarijos rinktinė prarado visus šansus patekti į Europos krepšinio čempionatą.

Kitose rungtynėse netikėtą pralaimėjimą patyrė Italijos krepšininkai (4/2), kurie išvykoje B grupės rungtynėse 78:87 (30:20, 21:22, 13:26, 13:20) nusileido Šiaurės Makedonijos (1/4) krepšininkams.

Po ilgosios pertraukos spurtavę aikštelės šeimininkai šventė pirmąją pergalę atrankos cikle ir išsaugojo viltis patekti į kitą etapą.

Dabar makedonai turi laukti Rusijos rinktinės pergalės prieš estus. Jei rusai įveiks savo varžovus, pirmadienį Šiaurės Makedonijai kelią į Europos krepšinio čempionatą atvers pergalė bent 9 taškų pranašumu prieš Estiją tarpusavio rungtynėse.