Po pertraukos kapituliavusi A. Gudaičio „Zenit“ įteikė nemalonią dovanėlę „Žalgiriui“ Lietuvis buvo blankus

Ketvirtadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse pralaimėjimą namuose patyrė Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (15/10) ekipa.

A.Gudaitis.<br>Scanpix nuotr.

Feb 25, 2021, 6:56 PM, atnaujinta Feb 26, 2021, 12:07 AM

Rusijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje 62:91 (19:22, 22:22, 9:18, 12:29) nusileido „Valencia“ (14/12) krepšininkams.

Dvikovą sėkmingiau pradėję svečiai įgijo ankstyvą pranašumą, tačiau antroje pirmojo kėlinio pusėje pabudusi „Zenit“ neleido savo varžovams nutolti ir po pirmųjų dešimties minučių atsiliko 19:22.

Antrajame ketvirtyje vyko permaininga kova. Sankt Peterburgo klubui buvo pavykę persverti rezultatą, vis dėlto „Valencia“ susigrąžino pirmaujančios komandos vaidmenį ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudama 44:41.

Trečiajame kėlinyje svečiai suaktyvino savo gynybą ir neleido varžovams lengvai jaustis puolime. Vos 9 taškus per kėlinį sukrapštę aikštelės šeimininkai po trijų kėlinių atsiliko 53:62.

Ketvirtajame ketvirtyje „Valencia“ ir toliau tęsė savo dominavimą abiejose aikštelės pusėse. Iki dviženklio pranašumo savo persvarą padidinę svečiai jį išlaikė iki pat dvikovos pabaigos ir šventė triuškinančią pergalę.

Laimėdama Rusijoje „Valencia“ pergalėmis susilygino su Kauno „Žalgirio“ ekipa.

Pirmąją šių komandų akistatą Ispanijoje 85:72 laimėjo Sankt Peterburgo „Zenit“.

Rusijos klubo gretose A.Gudaitis per 17 ant parketo praleistų minučių įmetė 4 taškus (1/5 dvit., 2/2 baud. metim.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 6 naudingumo balus.

„Zenit“: Alexas Poythressas 12, Billy Baronas 11, Kevinas Pangosas 9.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 19, Mike'as Tobey ir Nikola Kaliničius po 12.