Po „Real“ antausio Madride – grėsmė „Žalgirio“ svajonei: Eurolygos matematika darosi labai komplikuota

Be Artūro Milaknio į Madridą atvykusi Kauno „Žalgirio“ ekipa pralaimėjimu baigė dvigubą Eurolygos savaitę.

Kauniečiai suklupo Madride.<br>Zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Feb 25, 2021, 9:38 PM, atnaujinta Feb 26, 2021, 5:54 AM

Kauniečiai išvykoje 58:70 (13:21, 18:15, 11:15, 16:19) nusileido „Real“ krepšininkams.

„Žalgiris“ dvikovą pradėjo taktiniu Martino Schillerio sumanymu – starto penkete vietoje Joffrey Lauvergne'o rungtynes pradėjo Augustine'as Rubitas.

Akistata prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu, tačiau Pablo Laso auklėtiniai surengė spurtą 16:2 ir įgijo dviženklį pranašumą.

Į gynybos spąstus patekusius žalgiriečius į priekį traukė penkis taškus paeiliui įmetęs Paulius Jankūnas. Po jo tolimo metimo su pirmojo kėlinio pabaigos sirena „Žalgiris“ atsiliko 13:21.

Viso antrojo kėlinio metu „Real“ išliko pirmaujančios komandos vaidmenyje. Vis dėlto rimtų problemų kovoje dėl atšokusių kamuolių turėję svečiai nepaleido savo varžovų į priekį.

Nigelo Hayeso du tolimi metimai leido išlaikyti kovinį atstumą ir „Žalgiris“ po dviejų kėlinių atsiliko 31:36.

Energingai trečiąjį kėlinį pradėję „Žalgirio“ krepšininkai spurtavo 7:0 ir įpusėjus ketvirčiui sušvelnino deficitą iki minimumo 38:39.

Tačiau į sėkmingą žalgiriečių atkarpą savųjų atsakymų turėjęs „Real“ vėl pabėgo į priekį.

Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai ir vėl ėmė spausti „Žalgirį“ savo gynybos pančiuose.

Iki dvikovos pabaigos savo pranašumą išsaugojusi „Real“ privertė kauniečius Madridą palikti nuleistomis galvomis.

Šis pralaimėjimas M.Schilerio auklėtiniams buvo itin skaudus, kadangi po jo žalgiriečiai dar labiau komplikavo savo padėtį norint patekti į atkrintamąsias varžybas.