„Baskonia“ su R. Giedraičiu smogė „Olympiakos“ ketvirtame kėlinyje ir privertė graikus pralaimėti 8 kartą iš eilės

Eurolygoje trečiadienį žaidžiami sunkiosios savaitės 27-ojo turo mačai ir Ispanijoje savo akistatą žaidė Vitorijos „Baskonia“ bei graikų „Olympiakos“ klubas. Tris kėlinius bandęs atsilaikyti Pirėjo klubas subyrėjo ketvirtame kėlinyje 66:91 (21:15, 11:28, 26:25, 8:23). Per ketvirtą kėlinį graikai įmetė vos 8 taškus.

R.Giedraitis<br>G.Bitvinsko nuotr.
Rokas Giedraitis<br>G.Bitvinsko nuotr.
 Tadas Sedekerskis<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 3, 2021, 8:40 PM, atnaujinta Mar 3, 2021, 11:56 PM

Graikai laikėsi tris kėlinius, nors jau po dviejų turėjo dviženklį deficitą – 33:43. Per du kėlinius baskams atstovaujantis Rokas Giedraitis tempė ekipą, įmetęs 16 taškų.

Po trijų ketvirčių dar „Olympiakos“ laikėsi, tačiau lemiamame kėlinyje penkias minutes neįmetė nė taško, o „Baskonia“ atitrūko 82:60.

R.Giedraitis per 25 minutės įmetė 18 taškų (4/4 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 1/2 baudų metimų), atsikovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

.T.Sedekerskis per 18 minučių pelnė 8 taškus (1/1 dvitaškio, 2/2 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį.

Graikai tragiškai metė baudas – pataikė vos 4 iš 27 (15 proc.)

„Baskonia“: Luca Vildoza 19 (4/7 tritaškių, 8 rez. perd.), Rokas Giedraitis 18 (3/6 tritaškių), Achille Polonara 11 (5 atk. kam.), Tonye Jekiri 10, Youssoupha Fallas 9, Tadas Sedekerskis, Alecas Petersas ir Zoranas Dragičius po 8.

„Olympiakos“: Livio Jean-Charlesas 15, Octaviusas Ellisas 12 (9 atk. kam., 6/6 dvitaškių), Shaquielle‘as McKissicas 10 (2/8 tritaškių), Kostas Sloukas 8 (7 rez. perd.).

Baskai jau kur kas yra arčiau aštuoneto, kuris tęs Eurolygos dvikovas dėl čempiono vargo – „Baskonia“ turi 14 pergalių.

Vitorijos krepšininkai, prieš keturis turus įspūdingai įveikė Kauno „Žalgirį“ 81:68 ir kartelės nenuleidžia – įveikė Madrido „Real“, Maskvos srities „Chimki“ ir Belgrado „Crvena zvezda“ ir dabar „Olympiakos“.

Tai ilgiausia ispanų pergalių serija šiame Eurolygos sezone.

Tuo tarpu „Olympiakos“ jaučia tragišką pergalių badą – Pirėjo žaidėjai jau aštuonis turus pralaimi.

Praėjusią savaitę Graikijos komanda krito nuo Maskvos CSKA 74:75.

Pirmojo rato dvikovoje „Baskonia“ susitvarkė su „Olympiakos“ 90:76.