„Anadolu Efes“ be gailesčio daužė CSKA, tačiau už pažeminimą Maskvoje neatsiskaitė

Ketvirtadienį Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa pas save priėmė vieną iš turnyro lyderių Maskvos CSKA ir pabandė atsirenšuoti už pažeminimą Rusijos sostinėje, kai nusileido 35 taškų skirtumu. Turkai be gailesčio daužė CSKA, ją įveikė 100:70 (31:13, 24:15, 20:17, 25:25), bet tarpusavio persvaros neįgijo.

Mike'as Jamesas yra CSKA lyderis.<br>Twitter nuotr.
CSKA ekipa kovoja su „Anadolu Efes“.<br>TASS/Scanpix nuotr,
 CSKA ekipa.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 4, 2021, 7:20 PM, atnaujinta Mar 4, 2021, 10:39 PM

Mačo baigtis jau buvo aiški pirmame kėlinyje, kai „Anadlu Efes“ užgriuvo svečius visa savo jėga ir pirmavo 31:11.

Skirtumas augo ir laikėsi ties 30 taškų riba – 55:28.

Ketvirtame kėlinyje rezultatas buvo pašokęs iki 33 taškų – 78:45. Rusai darė viską, kad nepralaimėti 36 taškų skirtumu ir tai jiems pasisekė.

Vis dėlto CSKA patyrė pačią didžiausią nesėkmę per visą istoriją Eurolygoje: blogiau maskviečiai sužaidė tik 2010 metais, kai nusileido Valensijos ekipai 57:82.

Tiek CSKA, tiek ir „Anadolu Efes“ įsitaisę geriausių ekipų aštuonete, bet turkai su dar turi 17 laimėjimų, o Rusijos superklubas vejasi lyderę „Barcelona“ – Maskvos klubas turi 18 laimėjimų, katalonai vienu daugiau.

Praėjusiuose dvejuose turuose CSKA iškovojo dvi pergales, o antradienį, išbarsčiusi 22 taškų persvarą, nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ 84:80.

Tuo tarpu „Anadolu Efes“ savo sąskaitoje turi penkias pergales iš eilės, o praėjusiame ture nurungė „Valencia“ 99:83.

Turkai turėjo galimybę atsirevanšuoti už itin skausmingą pralaimėjimą Maskvoje pirmame rate – tada CSKA tiesiog sumindė Stambulo komandą 100:65, bet to padaryti nepavyko.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 21 (6 atk. kam., 8 rez. perd., 29 naud. bal.), Sertačas Šanli 14, Chrisas Singletonas 12, Shane‘as Larkinas, Krunoslavas Simonas ir Rodrigue‘as Beaubois 11, Byantas Dunstonas 9.

CSKA: Tornike Šengelija 14 (5 atk. kam., 5 kld.), Johannesas Voigtmannas 10 (2/5 tritaškiai), Darrunas Hilliardas, Danielis Hackettas ir Gabrielis Lundbergas po 7.